Co je dovoleno Dádovi, není dovoleno Vláďovi

Aneb lesk a bída českého politického diskursu, který za 30 let – s vytrvalou pomocí kompletně zaprodaných médií – probujel až do veřejného mínění.

#Pryč z licoměrného EuroNATO protektorátu!

Pekari Než bych volil pekari, radši budu natírat okapi


Hlasuji
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Co je dovoleno Dádovi, není dovoleno Vláďovi

  1. Honza Hamásek napsal:

    Slova jsou málo. Pekarová by měla demonstrovat svojí loajalitu Izraeli sebeobranným útokem Krav maga na těhotné palestinské ženy.

  2. Honza Hamásek napsal:

    Mně se teda moc líbí, že když jde o Israel, tak na české politické scéně (až na čestné komunistické vyjímky) nastává vzácný konsenzus od Zemana po Pekari. A Čechům to nepříjde zvláštní.

    Vždyť my jsme přece jako ti Židi, všichni (hlavně Němci) nám odpradávna ubližují. S Židy byl kamarád už tatíček Masaryk, máme s nimi oboustraně výhodné bujné vztahy, židovští hrdinové za nás bojovali v RAF i u Tobruku, miláčci národa jako Horníček a Kopecký se nám starali o hehe v televizi, a teď ti bílí Židé ukazují hnědým Palestincům, zač je toho loket. Měli bychom si z Židů vzít příklad, jak hrdě se brání proti těm mohamedánům! Vůbec nechápu co ti antisemiti můžou proti Židům mít, vždyť je to tak talentovaný národ. Asi je to jen tupá čecháčská závist. Takže musíme říct jako Zeman: Jsem Žid! a šalom.

VLOŽIT KOMENTÁŘ