Čteme mezi řádky: „Netalentovaný novinář a ‘Pan Oprátka’ A. B. Bartoš“

«Teologii nedostudoval, zato ale káže na demonstracích. Místo kříže či kalichu zvedá nad hlavu oprátky. Aby později, patrně pod tlakem zatím nepravomocného podmíněného trestu, své výroky mírnil. Na svém profilu ale bývalý novinář, autor seznamu Židů a «pravdoláskařů», předseda politické strany NE Bruselu – Národní demokracie Adam B. Bartoš zvěstuje, že má hodně plánů.»

«Výčet petentů – oponentů Václava Klause, byl základem seznamu «pravdoláskařů», který Bartoš později rozšířil o seznam Židů. Sám ho vznosně nazývá Dvorana židovské slávy. Celý seznam neustále rozšiřuje i přesto, že jej kvůli němu v roce 2014 začal vyšetřovat Úřad pro ochranu osobních údajů. Ke své fobii ze sionismu se Bartoš ostatně hlásí knihou «Adam B. Bartoš: Zpověď. Jsem antisemita?», kterou v lednu 2016 označil v recenzi novinář Jan Urban za «zřejmě nejrasističtější a nejvíce antisemitské dílko v polistopadové historii nakladatelského úsilí».»

Režimní bžundalistka s židovskými kořeny Hana Zelená se s vervou diaspoře vlastní podívala na zoubek vlastenecké politické straně Národní demokracie a osobě Adama B. Bartoše, jednoho z významných představitelů této české národní strany.

Její článek proto doporučujeme číst «mezi řádky», jako za dob tuhé normalizace.

Pokud chcete vědět, jak vypadá strach havlistů z modýlků šibenic po sto padesáté druhé, na euroamerohujerském serveru Svobodné fórum si rozhodně přečtěte celý článek.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ