Pár dní do okupace: Děti si hrají, bude pršet

Webová úderka Žít BrnoProvokatéři prý rozklížili facebookový odpor proti přesunu amerického konvoje Českou republikou, uvádí zpráva. Mělo se tak zřejmě stát na facebookové stránce Přátel Ruska, vedené Jiřím Vyvadilem. Několik stávkokazů z Rom Brno Žid Brno Žít Brno se prý vydávalo za Vyvadilovy spojence a tropili si z něj legraci, následkem čehož měla skupinu zachvátit atmosféra paranoie.

Virtuální hráz českého odboje zkrátka zase jednou nevydržela nálet naší šosácké rádoby-free mládeže zachumlané do americké vlajky. Takové pěkné hřiště pan Vyvadil těm děckám připravil, hotový honeypot pro amerikanofilní omladinu. A ony se mu takhle odvděčí… Ale jinak se toho zase tolik nestalo. Vlastně se nestalo vůbec nic. Facebook, pche.

Každý ví, že skutečný český odpor v současnosti komunikuje výlučně depešemi psanými azbukou na psacím stroji, které doručují kurýři maskováni za členy brněnského kindermagistrátu, aby si jich nevšiml ani vzduch.

A každý už také ví, co chce Lucie «Prcie» Bittalová. Jiří Vyvadil to zatím shrnul takto: «Hlavní bitvu proti americkému konvoji jsme už odehráli». Ale jen málokdo ví, že tím myslel, že těch černochů, co za pár dní přijedou za Luckou až z Estonska, obvolal fakt hodně…

Prcie to chceS pomocí IQ Roma servis se naučí psát opravdu každý…

Aktualizováno.
Doplňuji snímek té facebookové ipsace, jak jej na Internet vyvěsila pro změnu Lucie Sulovská. Ani jsem to nečetl…

Trolling na FBTrolling na Facebooku

Aktualizováno.
Podle nejnovějších zpráv nebude pršet, nýbrž bude vát silný vítr.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ