Ďábelsky nenamarkovatelných 0,666 kg ovoce

Ďábel Janeček: Démonkracie 2.1Koupil jsem si ve Flopu ve Studené dva olbřímí pomeranče až z JAR. Vstal jsem toho dne levou nohou, takže mne docela potěšilo, uviděv na váze údaj 0,666 kg, že Satan je opět na mé straně.

Babičce, s níž jsem byl nakupovat, nezbylo než se mne pochybovačně otázat, co jsem zas kde popletl, když zmerčila, že mé pomeranče působí, na rozdíl od její cibule (0,550 kg), u pokladny určité problémy. Dopřál jsem tedy neomylné matce mé matky ještě více pochybností o mé osobě: «Já za nic nemohu, to ďábel!» a nechal ji napospas pokladní, která hbitě vyloučila možnost, že za podivné zdržení u pokladny mohu já svou chybou.

Chybu znamenalo pouze okénko, které pokladní opakovaně vyskočilo na displeji, bráníc dokončit platební operaci. Bystrým okem jsem okénko přehlédl a usoudil, že problém může tkvět v periodickém konci namarkovaného číselného kódu. V něm se totiž vyskytly dokonce hned čtyři šestky za sebou – a s takovou zvláštností už by měl jistě problém i Excel 2007, natož nějaký pokladniční polokalkulátor…

Konec aféry, která by si zasloužila zabrat celou hlavní stránku Lidovek.cz, lemovanou fotografiemi vagín, penisů a izraelských letovisek? Inu, pokladní s mými dvěma pomeranči v mikrotenovém sáčku odběhla sdílet svou starost s kolegyní, načež si zkrátka připsala 23 korun i bez přístroje, který neodolal ďábelským číslům.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Obyčejný život, Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ