Další mrtvé hlasování – Británie setrvala v EU. Churchill by měl radost

Je 3:45 a jdu spát. Očekávám, že až se tři hodiny probudím, uvítají mne bombastické titulky o tom, že Brexit se nekonal a britský lid vyjádřil podporu Evropské unii, třebaže zase «korespondečním» rozdílem pár hlasů.

Zvykejme si vůbec na nový trend v hlasování. Zdá se, že příliš jasný výsledek (např. 61 % proti 39 %) je považován za totalitní, neboť může urážet hlasující menšinu. Proto už se dnes s takovým výsledkem v žádném hlasování nesetkáme. Oproti tomu výsledek 50,2 proti 49,8 je politicky korektní – žádný tábor si nemůže příliš vyskakovat a naštvané jsou oba stejně, což musí elity velice bavit.

Ani na chvíli není třeba pochybovat, že v současné době existují spolehlivé nástroje, kterými lze v reálném čase počty hlasů manipulovat a uměle vyrovnat, a zároveň zajistit vítězství kýženého subjektu o pár (desítek tisíc) hlasů.

Pěkným citátem se prozatím loučím.:
«Věřím pouze těm statistikám, které jsem sám zfalšoval.»
Winston Churchill, premiér Británie v letech 1940–1945 a 1951–1955.

HlasováníTypické.

Aktualizováno.
No tak teda all right!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Život dnes. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Další mrtvé hlasování – Británie setrvala v EU. Churchill by měl radost

  1. Cobolo to bolo napsal:

    Again co bolo to bolo ,cobolak . Predkuracka Hilarie kuje pikle a fouka opet do prazdneho pytle ,kamaradi z banky ,banksteri premysleji co dal ,ale v juesej nevadi znova se nasadi people nevedi ani kde ten englan (lebo co to je) je . A co nas prietlko Shapiro predvoj buzerantu v Praze ? Pry kamosi s bratrem Fabiano Golgo buzerantem z jizni Ameriky prisevsi pres teple hnizdo Amsterodam .Pracoval take pro Culika znameho to Curika

  2. Cobolo to bolo napsal:

    A nezapomen na pitomce kteri ridi politiku USA ,prave posloucham „ambasadora Boltona „jez do toho okamzite zamotal Putina a jeho okupacni plan na okupaci Evropy . Ja ani neverim co je to za voly

VLOŽIT KOMENTÁŘ