Daniel Bayer a Eliška Benešová. Vražda?

Je toto důležitý svědek Daniel Bayer alias Euforick?Souvisí čtrnáctiletý důležitý svědek Daniel Bayer z města Teplice nějak s vraždou patnáctileté dívky jménem Eliška Benešová tamtéž?
Shodují se tato jména se jmény skutečných osob, které spojil zločin?
Minutu ticha držely škola Buzulucká a Na Stínadlech?
Byl snad pachatelem Rom, či – jak říkají toxičtí xenofobní neonacisté – cikán?
Neobejde se už dnešní mládež v životě bez online přezdívek typu Mizera Euforick, euforick96, deniel.euforick, 420 Boyz, ada.directonerka?

Proč mají česká média ve zvyku zmiňovat skutečná jména aktérů vraždy i s iniciálami jejich příjmení (a to i pokud je jim méně než 18 let), což vede ke snadnému ztotožnění dotyčných?
A co na to Anna Šabatová?

euforick96 (foto: Instagram.com)zdroj: Instagram.com


Může za vlnu vražedných či sebevražedných choutek českých puberťáků import americké kultury?
Může intenzivní užívání serverů Facebook, Ask.fm, Wattpad či Instagram narušit mysl a psychiku mladého, pubertálně náladového člověka?
Zakázali byste všechny ty internety?

Obnovili byste pro dospělé trest smrti?
Zpřísnili byste tresty pro mladistvé násilníky a vrahy?

Samé otázky…


Pohled do duše čtrnáctiletého důležitého svědka, který může pomoci k dopadení vraha

Aktualizováno.
Tento článek plní rovněž experimentální účel v pozorování webového provozu. Když jsem jej dopsal, nevěděl jsem, zda mnou vymyšlená jména budou sedět. Hlas návštěvníků hledajících nezávisle na článku tatáž jména mi ale potvrdil, že jsem vybral dobře, za což návštěvníkům děkuji.
Dostávají se mi sem převážně pouze návštěvníci z Teplic, Bíliny či Litvínova. Gxxgle také, zdá se, počet přístupů na tuto stránku uměle omezuje.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

31 komentářů u Daniel Bayer a Eliška Benešová. Vražda?

 1. Anonymní napsal:

  Eliška se jmenovala Březinová.

 2. Anonym2 napsal:

  Daniel nebyl „cikán“, to je trochu rasistické ne? Možná jen tak vypadal ale nebyl „cikán“… A Eliška nebyla vůbec nevinná a její anonymní otázky na Asku.fm typu „děvko“ atd.. Využívala jen kluky a hrála si s nima byla d*vka..Dan nebyl psyhicky v pořádku,bral léky a snažil se s tim něco dělat,ale ona ho jen využila jako ostatní a odkopla ho a on se o ni ještě dál snažil,vážně ji miloval,ale ona ho poslala někam a pak mu uplně hráblo..

 3. Anonym3131646 napsal:

  Dan je teď v ustavu v Boleticích. Dostal se tam teď jeden kluk z teplic „D. Procházka“ a rozbil mu tam údajně „hubu“. Myslím si osobně, že by se měl léčit a měl by dostat druhou šanci na život, ale asi by pro něj bylo lepší tam spáchat sebevraždu nebo dostat trest smrti protože to co mu udělají lidi z Teplic a okolí až v 19ti letech vyleze z Ústavu bude mnohem horší.. Desítky lidí z teplic a okolí vyčkávají na den až vyleze aby ho zmlátili nebo dokonce ublili k smrti…

 4. anonym47 napsal:

  Eliška se chovala jako děvka a vybrala si psychicky narušeného kluka,sama věděla jaký je.. A využila ho a zlomila mu srdce a on se uplně zhroutil…

 5. pan 2016 napsal:

  Daniel tam je velice pečlivě hlídaný,a hýčkaný.k snídani kakao,lopáček,pak škola,má k dispozici svůj vlastní telefon,ale zda se dostane na internet,to nemohu posoudit.

 6. Anonymní napsal:

  Takže Bayer, hm… kolik z nás dostane osm let?

 7. Ondřej Sidor napsal:

  8 let za uvedení veřejně známých nacionálií? Až ten hoch vyjde z ústavu, bude se už jistě jmenovat jinak…

 8. Ondřej Sidor napsal:

  Myslíte tu vraždu v brněnském arboretu? „V roce 1938 byla profesorem Bayerem založena botanická zahrada a arboretum jako výukové a účelové zařízení Mendelovy Univerzity v Brně.
  (Zdroj: Mapy.cz)

 9. Anonymní napsal:

  Jáj chudak Eliška Dan se zprávně teda nezachoval !

 10. Týna Ganiová napsal:

  Chudak Holka Eliška a Daniel se dobře nezachovál k tý nevaný Holce. ! nemohla za to

 11. Andrea napsal:

  nebyla děvka,byla to holka která žila s dnešní dobou,pomalu žádná holka v jejim věku i o něco starší,nejsou světice,Pak jsou děvky potom pomalu všichni…poznávala teprve život,,,byla pubertální,na tom není nic špatného,za to se přece nevraždí,že on je chorej a nedokáže snést že ho holka nechce,probůh hlavně v jejím věku,kdy si plně neuvědomuje ještě,co je to láska k muži atd,nebot v jejím věku to ani nelze…tak když to ten lidský odpad nepobral,tak musel zabít???děvka je ON a všichni co ho mají za nevinného,chtěl zabít ještě jiné kamarádky,asi mu zlomily srdce vsichni ne?????neee ne,ten hajzl at se smaží v pekle

 12. Teplice napsal:

  Ty co tu házejí špínu na brutálně zavražděnou Elišku a hájí pomatence,psychopata(budu slušný) by se měli také léčit!!!!To hovado má 4 roky života pak… Vy co ho tady hájíte si připravte slzy a rakev!!!!

 13. Teplice napsal:

  Pro tu zrůdu v lidské společnosti není místo,jasná volba SMRT!Jeho rodičům,jeho psychologovi,sociálním ůředníkům dát minimálně doživotí,že toho hajzla nechali chodit mezi námi!!!Těším se na to až budu číst že chcíp tou nejkrutější smrtí. R.I.P ELIŠKA

 14. občan napsal:

  Daniel je sice vrah,o tom žádná,ale hlavními viníky,je sport,kterému se věnoval,tedy parkour a klub aurora motus team.

 15. Anonymní napsal:

  Co melete za píčoviny -.- málo kdo z vás je znal tak co píšete za píčoviny -.- s Danem jsem chodil do třidy a ta Kunda si to zaslužila ta by si o vás ani kolo neopřela byla to namyšlena děvka, ona si nevybírala kluky podle povahy nebo podle toho co kněmu cíti vybírala si je podle vzledu , viděla jeho a nevědela co ma dělat se svojí píčou začala sním chodit a pak se na něj vysrala protože si našla lepšího než je on a to se blížil Valentýn! Ještě před tím dnem co mu dala konec se mu ještě vysmala že dělá hrozny songy..Pomlouvala ho věčně se svíma kamoškama.. Doufám že se ted ta mrdka smaží v pekle s ostatníma

 16. barbar connan napsal:

  ten anonymni picus nade mnou doufam dopadne stejne jako ta mlada udajna coura a ten emopicus doufam bude zrat svy vlastni hovna, dokud se neudusi svyma hovnima zvratkama sulin….pice debilni vylizane decka se proberte

 17. dačičan napsal:

  Hlavními viníky teto kauzy je rodina Daniela Bayera,tak pisatel pod jménem občan nemusí činit ze smrti ty holky parkour a už vůbec ne sportovní tým.pokud někdo dělá Teplicím reklamu,tak je to kauza ty muslimský školačky.

 18. Martina napsal:

  Ať zhebne v tom ustavu mrdka jedna špinavá!!!!!

 19. Jste debilové napsal:

  Stejně tady mluvite jenom sracky :D

 20. Anonymní napsal:

  Ted ma soud rozhodnout co s ním jestli ho pustí domu

 21. anonym 2016 napsal:

  tak veselé vánoce,a hodně bolesti v boleticích.ty bayerskej zapíčenej zmrde.

 22. Hmmm napsal:

  Všichni jste tady frajeři, ja snim byl dokonce ve třídě a až na pořezané ruce, nebyl nějak agresivní všichni si myslí a vymýšli hovaďiny ale kdyby jste je znali tak změníte názor.
  Pss: čekam na debila který mi odepíše :D už se těšim :)

 23. Anonymní napsal:

  jo je to velkej zmrd jeden aby shebl ja jsem s nim byl v tom ustave v boleticich aby zhebl ten jeden skurvisin on si to zaslouží aš us je kdekoli tam stejne zebne nebo as vyleze tak ho vsechni dokopou a tet je v blazinci v bohnicích je ja jsi na nej tam osobne pockam a domlátim ho tam s tici i klidne jsi pudu sednout za nej ale co udelqal ten zmrd 14 holku zabil svine jedna zapráskna kdo pujde semnou a pocka jsi na nej aspon budem vic na nej on jsi to určite zaslouží ….

 24. Anonymní napsal:

  Mě by zajímalo kdo jsi protože jestli si sním chodil do skoly tak tě musím znát pro : Hmmm

 25. B. G. napsal:

  Jste normální…? já tu holku znala od jejího narození! ta holka byla moje všechno! moje druhá polovička!!!
  Jaký vy máte právo o ní takhle mluvit? za 3 dny to jsou 3 roky co ji ten zmrd zabil !!!

  Sestřičko moje krásná. měj se v nebíčku dobře, všem nám tady strašně moc chybíš :(
  Pořád na tebe myslíme :( milujeme tě :(

  a přísahám ti až toho zmrda pustí!!! nedopadne dobře :)

  R.I.P navždy v našich srdíčkách :( miluju tě… od tý doby co jsi odešla .. nejsem to já ..bez tebe je tady strašně moc smutno.. nikdy se nesmířím že tu se mnou nejsi :(
  a až zjistím kdo o tobě říká že jsi kurva děvka apod.. věř tomu že ho čapnu za tu hubu a rozsekám ho :)

 26. Anonymní napsal:

  Může mi někdo říct, jakej kokot tohle psal a jaký sračky si vycucal ze šulina? Daniel není svědek, ale sám vrah. Jména nesedí a média si ta jména opravdu nevymyslela. Tohle musel napsat ten typ člověka, co si myslí, ze Země je placatá a rotuje na krunýři obří želvy, Illumináti vládnou světu a Zeman je marťan… Prostě vypatlaná hlava. Ty vole, radši to smaž. Tímhle akorát pohoršuješ rodinu a blízký Elišky BŘEZINOVÉ .. lovit návštěvy na neštěstí, které se může stát každému.

 27. kdosi napsal:

  daniel bayer si rika ted daniela bayerova a je v hornich berkovicich schovanej

 28. OS napsal:

  Díky za tip na výlet.

 29. SESTRA ELISKY BREZINOVE napsal:

  KOKO⁠TE JAK.SI TO MOHL UDELAT VYJ⁠EBANEJ ČŮ⁠RÁKU BYLA TO MOJE SESTRA A TY SI TO.MUSEL UDELAT CHUDAK.MAMINKA KOKO⁠TE JA SEM KVŮLI TOBE MUSELA JIT NA PSYCHIATRII . A NECHODILA JSEM KVŮLI TOBĚ DO ŠKOLY .JINAK KDO ME ZNA MAM JMENO.ANIČKA

 30. Anonymous2258 Pro Sestru Elišky napsal:

  Jak dlouho jsi byla na psychiatrii… Jestli máš doteď nějaké psychické problémy můžeš se nechat vyšetřit a jít k soudu pro odškodnění… TIP kde hledat D.B. Je v Bohnicích zavřený…. Je tam jako ve vězení zavřený…. Takže idioti co píšou, že si na něj půjdou počkat klidně i s tyčema tak jsem zvědavý jak dlouho tam vydržíte.. Dostal vyjímečný trest to znamená doživotí ten už se ven nepodívá.. Sice jsem Elišku neznal, ale tím, že se půjdete s někým prát vám ji nevrátí a zbytečně se dostanete sami do průseru…. Jak říkávala moje máma každý je svého štěstí strůjcem.. Já s Danielem byl zavřeny v jednom baráku a byl ostře sledovaný a nikdo k němu se nesměl přiblížit… Jak někdo psal, že se má dobře k snídani kakaíčko, loupáčky, svůj mobil … Hahaha dobrý pokus o vtip svůj mobil pouze 10 minut na 2 telefonáty rodičům, k snídani šlichta jako dostal každý jiný chovanec. Na počítače taky nemohl a ani se připojit do zájmové činnosti co se týče vyzdoby společných prostor, nebo třeba sport, a to on měl rád…. Takže trpěl více než Eliška… Eliška to měla rychlé ubodal ji uprostřed parku a pak utekl domu na noži byly jeho otisky tak ho policie zadržela při cestě do školy… Daniel byl pohodový kluk akorát se na něj muselo opatrně a nesmělo se na něj tlačit, jo a další věc cigán to nebyl. Jen pro zajímavost dostal jsem se k němu blíž než kdokoliv z vás co tu píšou hovna… A Aničko mrzí mě co píšu… Ale mám v povaze už od narození mluvit narovinu a být upřímný k lidem…. Fakt větší čůráky jsem psát neviděl sorry lidi ale jste fakt kokoti píšete sračky…. Jste jen hovada který schovávají v sobě hněv. S pozdravem a úctou Z.K.

 31. Anonym napsal:

  Ten zmrd Bayer je na psychiatrii v horních Beřkovicích bude se smažit v pekle

VLOŽIT KOMENTÁŘ