Debata o uprchlících

Adam B. Bartoš diskutoval s Pavlem Novotným na téma migrace.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 1,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Debata o uprchlících

 1. Gojim Mordowiz napsal:

  a timto si me pan Bartos ziskal. vydrzet se bavit hodinu s necim takovym je uctyhodny vykon. svedci o pol. talentu, silnem zaludku, emocich na uzde ..
  ale to ono, s cim se bavi, at je to rodile ci konvertovane, prikladne to reprezentuje klub Vyvolenych ! trikrat KRASA !!!

 2. m napsal:

  „„Měl jsem kamaráda – umělce, baviče, kumštýře… Znal jsem jeho rodinu, bigotní katolíci. Kvůli kšeftům se nechal prohlásit židem ! Bylo to pro mne jako rána palicí do hlavy. Už není pro vychcanost mým kamarádem. A zapomněl jsem se ho zeptat, jestli si nechal udělat i obřízku…“ píše mi můj starý známý z Moravy.“
  http://tnit.fr/cs/c42.htm

 3. Ctu rad zpravy z domova napsal:

  Muj znamy zase dostal od Nemcu odskodne za holo ac rozen 1948. Asi proto ze prezil . Gratulujeme . Je tudiz preziffsi.

 4. kleberstein schlomo napsal:

  Doporucuji si poslechnout pravdu a vysvetleni BRATRA nejvyssiho Pavlata Zida Velkeho jez vysvetluje antisemitismus v Evrope a CR na TV CT 24 .Poplakal jsem vzpominaje na Holokolo a pratele jez jeste nebyli odskodneni . Meli bychom kazdy prispet 25 % ze svych platu a odevzdat tuto sumu do zidovske pokladny kde by tyto penize a zlato byly v nejlepsich rukach . Bratr Pavlat a sestra Tydldatova by zajiste byli pokladniky. (a hlavne se neprat o kasu)

VLOŽIT KOMENTÁŘ