Dementní reklamy #2: Proton therapy center

Žalovatelná reklamaProton therapy center si již podruhé koleduje o malér svou nemístnou «reklamou» v Mf Dnes.

Předchozí verze zobrazovala strýce, který vyléčil raka za pět dní a opět může hrát s vnoučaty fotbal.

Mnozí čtenáři – a nejen ti trpící rakovinou – by si však asi raději zahráli fotbal s hlavou zadavatele inzerce tohoto typu.

Trápí-li vás nádory u dětí, prostata, hlava a krk, plíce, prsa, zažívací trakt, mozek a CML CNS nebo lymfomy, neváhejte a volejte do klubu: 222 999 000, vybízí tento inzertní nádor.

Rakovinou «onemocní každý třetí člověk», upozorňuje dále taktně.

Každý třetí občan České republiky má taky škodovku (2017: 1,82 milionu z 5,4 milionu registrovaných vozů) a na asistenční infolinku tohoto moru se člověk nedovolá, a pokud ano, je to zpravidla k ničemu.

O výše uvedeném čísle si tak neděláme žádné iluze a nepřekvapilo by nás, kdyby vám během čekání na spojení s operátorem něco vzklíčilo v hlavě; volejte tedy raději z telefonního automatu.

Jakkoli byznys s rakovinou dnes musí podobným «centrům» kvést i kdyby na chléb nebylo, takovou «reklamu» považujeme za hluboce nemorální, tím spíše, že v léčbě rakoviny se nejméně za posledních 50 let neodehrál žádný pokrok.

Přičemž se nepamatujeme, že bychom během tohoto půlstoročí byli v tisku kdy nuceni číst podobné reklamní skřeky.

Tato reklama tedy nemá právo na existenci, ač jejím zadavatelům samozřejmě přejeme pouze vše nejlepší, jako nádory u dětí a plejádu žalob.

Rakovina inzertní plochy (MF Dnes, 19.5.2017)

Přepis marketingové metastázy:

Napsáno na čele to nemáte

Život s námi hraje nevyzpytatelnou hru.
Rakovinou onemocní každý třetí člověk.

Protonová léčba zasáhne cíleně pouze nádor. Tím chrání zdravé tkáně a orgány. Naši lékaři a nejmodernější technologie pomohli již více než 2000 pacientů. Děláme vše pro to, aby se u nás pacient cítil co nejlépe, dostalo se mu té nejkvalitnější péče i maximální šance na vyléčení. Protonová léčba dosahuje výjimečně příznivých výsledků a je neodmyslitelnou součástí onkologické léčby.

Informujte se o účinné a bezpečné léčbě rakoviny a přijďte včas.

www.ptc.czSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ