Do Znojma s Drahošem

Takže za dva týdny: rurální Znojmo! Volební výlet se tentokráte ponese ve znamení vlastizrádné volby Jiřího Drahoše, jehož unylý růžovoučký obličej nás uráží, a kterého jsme ještě neslyšeli mluvit (a nehodláme na tom nic měnit).

I kýbl pilin je nicméně lepší než někdo, kdo promarní svou dlouholetou šanci k důstojnému odchodu z politiky. Miloš Zeman si za zkázu svou a celé republiky může jenom sám, řekli bychom, kdybychom snad brali volbu prezidenta smrtelně vážně, mysleje si třeba, že v ní jde o přijímání či nepřijímání migrantů.

Jelikož ale víme, že v prezidentské volbě jde o naprosté h*vno, a také, že Jiří Drahoš je naprosto stejná politická troska jako Miloš Zeman, neodradí nás od jeho volby ani to, kdyby rokoval se samotným Satanem a plánoval vyhlazení bílých dětí.

Jsme nejisti v otázce, zda již nazrála doba pro heslo «čím hůř, tím líp», pro které je tak lákavá volba Jiřího Drahoše; víme však jistě, že pro fíkus jménem Zeman je už i odchod do důchodu málo.

Že se přestane dařit obchodu s Ruskem? Že migranti budou útočit na naše ženy? To se stane tak jako tak. (Pokud se to už dávno neděje.) Nejapné věty, že v Izraeli se s tím naučili žít a my musíme také, pouze uslyšíme z úst jiného panďuláka.

Vůbec nejlepší na volbě Jiřího Drahoše je fakt, že v roce 2023 vyhraje prezidentské volby někdo jako Adam B. Bartoš.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ