Doc. Mgr. Martin Konvička, Ph.D. zkusil nepřeberné množství drog a nejraději by souložil s cikánkami. Ale proč nám to říká?

1. září 2015

Kohn-VičkaPokud bych chtěl být patetický, snad bych byl rozhořčen a znepokojen tím, jak mohl Martin Konvička, člověk, který hodlá kandidovat do parlamentu, dosáhnout tolika vznešených univerzitních titulů, a zároveň mít tak neutěšený písemný projev (byť v neutěšeném prostředí těch Internetů), který je mi svou primitivní prostotou, obalenou rozvernými větami o ničem, doslova fyzicky odporný (jako by z každé věty docenta, magistra a doktora filosofie kapal syfilitcký sliz…).

Dávno jsem však odvykl takové maloměšťácké úzkoprsosti. Takto si tedy jenom pro sebe povzdychnu, proč je ten divnodocent ve svých textech tak prosťáčkovsky upřímný. Že s tím člověkem nemusí být vše zcela v pořádku, to by mohlo být každému jasné již pouze z jeho kojencovsky obrovské vejčité hlavy s výrazem kašpárka, korunovaným okázalou mezerou mezi předními zuby.

Není žádných pochybností o tom, že majitel tohoto veselého obličeje jej považuje (soudě ze vždy uvolněného výrazu rošťáckého znásilňovače) za svou devizu a plánuje s ním tak nejspíše dobývat srdce mladých dívek (dej Bůh), nejlépe snad těch cikánských. Když jim nabídne jointa nebo něco lepšího a promluví svým (s výzorem zvláštně nekorespondujícím) sexy basem, tyto dívky musí entomologovi ihned padnout k jeho loupeživým nohám.

Přinejmenším v jeho představách. I ty nejintimnější nám slavný protiislámský broukozpytec a neúnavný propagátor míšení ras ve svých sexuálně motivovaných zápiscích vyjevuje tak nenuceně a už vůbec ne mezi řádky, až máme důvodné obavy, že ona obšírně popisovaná postava nenáročného prostituta, rozervaně se utíkajícího k prostitutkám, který se rád zfetuje kdejakým svinstvem, a přitom mu vlastně schází jenom vlídný obdiv a uznání od naivních základo-, středo- a snad i vysokoškolaček, má svůj reálný, autobiografický základ.

Jako jistě i Vy, i já znám ve svém nejbližším i vzdálenějším okolí mnoho zástupců lidské lůzy, která se mlaskavě krmí výhradně za současného sledování Simpsonových, vždy obklopena ozónem marihuany a rykem moderní americké i české podhudby, nejčastěji nahlas chrčícím z notebooku nebo jiného pazdroje. Tristní názory, postoje i vztahy tohoto nešťastného polistopadového, bytostně konzumního «průměru národa» by člověk nejdiplomatičtěji označil jako – multikulturní. Tímto (bohužel) lidským druhem, jenž je asi nejpočetnější skupinou, která s otevřenou náručí přijímá liberálně-xenofobní názory pana Konvičky, jsem vždy nevýslovně znechucen a pohrdám jím.

Nyní se tedy jenom děsím, kolik exemplářů z této hmoty antilidí, která musí hltat Konvičkovy texty jako svoji coca-colu, je magistry či doktory, nebo má dokonce politické ambice…

Tento text mi našeptal vnitřní hlas Jiřího Hrebenara a bude proto brzy smazán.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(7 hlasů, průměr: 3,86)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

6 komentářů u Doc. Mgr. Martin Konvička, Ph.D. zkusil nepřeberné množství drog a nejraději by souložil s cikánkami. Ale proč nám to říká?

 1. kleberstein shmol napsal:

  Dle ksichtu je to buzerant, znam je osobne alebrz jsem neodolal jejich uceni o Talmudu a starem zakone . A hned jsem ho tam mjel a jemne mne ho mni rikal on . Nabizeli mne slepice a ovce ale odolal jsem a dal se na sodomu . Tento skret je velice prototypovy a mohl by byti sekretarem Natahnihnatu . Rad doporucim

 2. Dr. X. napsal:

  Takové sračky jsem už dlouho nečetl.

 3. Dr. X. napsal:

  Takove sracky – tedy ty odkazy na slataniny schizo- dua Kohna & Witschky jsem uz dlouho necetl. Je to janek !
  Kazdy ma svou pravdu a sve lasky, ehm, ze ..

 4. pacifista napsal:

  Proc nam to rika? pac je to smazka a ouchyl. jednim slovem KEKEL (zni jidish).
  Vsimnete si, jak se bafometani boji machometanu. ac z jednoho kadlubu. inu, boj frakci satanich

 5. Shaalom Tydlitach napsal:

  nee nee, martas, kohn i witschka jsou skveli !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=PBygA33oEKM

 6. uklublijator napsal:

  Kteretopak asi mesto Evropske ma nejvetsi letecke styky s nasi „bratrskou“ zemí za Kyprem a jejím hl.mestem?
  Sledujte http://www.flightradar24.com/data/aircraft/travel-service-qs-tvs
  Mohl bych pokracovat-jenze co demogratura

VLOŽIT KOMENTÁŘ