Doslov k právě probíhající anketě „Oštítkujte poslance“

OtazníkZajímavosti
Nejsme rasisti, ale nejméně u 70 ze 200 poslanců lze postřehnout zřetelné semitské rysy.
Z této sedmdesátky více než polovina, 40 poslanců (tj. 57,1 %) muselo hystericky zlíbat Izrael v hloupém a zcela zbytečném hlasování. Není jistě náhoda, že mezi zbývajícími 130 poslanci už se našlo pouze 58 (44,6 %) horlivých obránců židovského státu, což je citelně menší podíl než v předchozí skupině.

O pověst nej(pro)židovštější strany v českém parlamentu soupeří Židovská a demokratická unie – Československá strana židová (dříve KDU-ČSL), kde se malicherný obchodní spor Evropské unie a státu Izrael osobně dotkl deseti ze čtrnácti poslanců (71,4 %), a Úsvit, kde s Izraelem cítí 6 (či dokonce 7, počítáme-li sem chronického přeběhlíka Karla Pražáka) poslanců z celkového počtu osmi (75 % či 87,5 %).

U ostatních stran vyšla procenta zastánců Izraele takto. Nepřekvapí vysoký podíl okázalých milovníků Izraele u ODS a TOP09, tedy u stran, které mají ve svém programu nekritickou lásku ke Spojeným státům, jichž je Izrael kruciálním přívěskem.:
ODS (10 ze 16): 62,5 %
ČSSD (28 z 50): 56 %
Kalousek09 (16 ze 26): 61,5 %
Babiš11 (25 ze 47): 53,2 %
KSČM (2 z 33): 6 %

KSČM je zřejmě zle antisemitská strana, nebo nevíme, jak jinak si vyložit, že spor o etikety na produktech cizího 2000 km vzdáleného státu nechává její členy – až na dvě výjimky – chladnými natolik, že se v tomto ohledu zdržují hlasování.

Skutečně tristní je ovšem neexistence byť jediného hlasu proti. Alibistické zdržení se hlasování se rozmáhá i tam, kde by to člověk nečekal. Komunisti, trochu avantgardy do toho vašeho unylého hlasování!

Závěr
Laickým pohledem se zdá, že židovský živel má v českém parlamentu nejsilnější kádr v historii. Tolik visuálních Židů v české vládě snad nezasedalo ani po válce, kdy vstupenkou do všech úřadů byla zkušenost s útrapami holokaustu v rodině nebo příbuzenstvu.

Z celého srdce přejeme těmto poslancům a modlíme se za ně, aby – ať už svou disproporční přítomností na nejexponovanějších místech státu, nebo jenom svým v mnohých případech zcela falešným a zpolitizovaným vztahem k Izraeli – nezažehli jiskru obávaného antisemitismu. Neboť dnes není, kdo by ji uhasil. Čeští ortodoxní Židé ke svým liberálním bratřím nejrůznějších politických směrů a k jejich povážlivě hojné účasti na politickém životě českého státu mlčí, snad s ní souhlasí.

Ani tento zvláštní pasivismus pověstných čtyř stovek «oficiálních» Židů v ČR příliš nenapomáhá ustanovení zdravé, většinové, a tudíž národní politické atmosféry, která by uchránila Českou republiku před mnohými rozvratnými a leckdy okázale nečeskými živly pro všechny – i pro Židy.

V anketě «Oštítkujte poslance» můžete hlasovat i nadále!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Doslov k právě probíhající anketě „Oštítkujte poslance“

  1. m napsal:

    „Na pozicích“ zažidováno a zažidovkováno čtvrtstoletí od Hadráku 89 komplexně. Až to zase bouchne, komu to zase bouchne do xichtu? Dlužno dodat, že ta „etnicita“ je chazarská, nikoliv židovská, neboť židovská etnicita neexistuje, jak o tom pražskou pejzatou lumpenkavárnu osobně nyní v Práglu poučil izralský profesor Šlomo Sand.

  2. j napsal:

    V záhlaví máte citát Churchila, který byl po matce rovněž Žid.

VLOŽIT KOMENTÁŘ