Dostavba Temelína. Pátá kolona USA opět zasahuje

29. ledna 2017

Vážení ruští inženýři, investoři, politikové, vážení ruští občané. Jistě vám neuniklo, že v souvislosti s připravovanou dostavbou elektrárny Temelín se v českých médiích opět začíná vést štvavá kampaň proti Rusku, neboť účastníkem tendru je i ruský Rosatom.

Buďte prosím ubezpečeni, že za touto kampaní stojí pouze nemnozí fanatičtí příznivci USA, kteří se tímto způsobem projevují kdykoli, kdy Washington testuje sílu vazalství svého satelitu, České republiky. Jsou to tudíž stále titíž lidé, kteří se již «proslavili» podporou výstavby amerického radaru v Brdech (2007; nikdy nebyl postaven) a obdivným hýkáním při pravidelných průjezdech ozbrojených konvojů NATO «Drang nach Osten» zeměmi střední a východní Evropy.

Tato křičící hrstka je tak nyní opět ve svém živlu, když se tendru na dostavbu Temelína účastní americká a ruská společnost. Mediálně černobílý (od roku 1990 jsou všechna česká média v područí USA a tzv. západní Evropy) duel Dobra a Zla aktivizuje všechny fanatické zvěstovatele americké «výjimečnosti».

Ať už jde o potomky hlasatelů studenoválečnické vysílačky «Svobodná Evropa», obdivovatele euroatlantického «humanitárního» bombardování Bělehradu, opěvovatele násilných vyrvání tradičně ruských území a jejich narvání do chřtánu EU a USA, občany pobaltských zemí a «svobodné» Ukrajiny, všichni tito mladí i staří majdanofašisté mají jedno společné: Českou republiku jejich hlas nezajímá, jako ani je nezajímá hlas České republiky.

Tito antiruští aktivisté žijí ve své slonovinové věži. Valnou většinou jsou usídleni v Praze, ve městě, které čtvrtstoletí od skončení studené války okupuje nechvalně známé rádio RFE/RL, a zřejmě pouhá přítomnost tohoto po zuby opevněného objektu jaksi podprahově ovlivňuje názor většiny českých médií, která sídlí – rovněž v Praze. Pravděpodobnější však bude, že v Praze mezi všemi mediálními subjekty (i těmi nemediálními, která však do médií zasahují) panuje otevřená spolupráce, co se týče udržení jednotné protiruské «generální linie».

Na toto pokřivené zpravodajství se dále nabalují iniciativní (a často placení) diskutéři, kteří se v diskusích pod články snaží ovlivňovat veřejné mínění – vyzdvihováním všeho amerického a hanobením toho ruského. Diskutéři na pražských zpravodajských serverech diskutují dnes již výhradně pod svými plnými jmény (často smyšlenými), aby jejich názoru byl dodán punc věrohodnosti.

Proto opakujeme: tyto názory nejsou legitimními názory českých občanů. Ve většině případů to nejsou ani názory. Je to pouhá propaganda, která nemohla být vložena do článku, neboť lidé dnes médiím nevěří. A tak média tuto propagandu šalamounsky vkládají do «lidové» diskuse pod článek. Hlas lidu? Sotva. Tyto diskuse jsou pouhou ozvěnou kohorty protiruských médií, usídlených v Praze. Je to hlas nejukřičenější spodiny, která dobře ví, proč to dělá. Je to hlas pražského majdanofašismu; můžeme to nazvat, jak jen chceme.

Vážení ruští inženýři, investoři, politikové, vážení ruští občané. Neberte prosím tyto tupé výkřiky v diskusích na českých zpravodajských portálech vážně. Skutečnost je taková, že český národ se nikdy nebránil a nebrání spolupráci se svými slovanskými bratry, a to pod jakoukoli jednotící politickou či náboženskou ideou, která má v dané době své opodstatnění, a která nehanobí samotný základ spolupráce – slovanství euro-asijských národů.

Co víc, mnoho Čechů je zřetelně přesvědčeno, že pouze dostavba české elektrárny ruskou společností má své kulturně-geografické opodstatnění, a navíc, že se tento počin může stát příhodným proudem, který konečně odvane – či alespoň hlasitě zpochybní – dřívější nánosy vynuceného bruselsko-washingtonského vazalství stojícího pouze na falešné politické doktríně jakéhosi křečovitého «západnictví», která za čtvrt století dokázala přinést do České republiky pouze všudypřítomnou protiruskou propagandu a kulturní úpadek.

Ze zásady, za současných (již čtvrtstoletí trvajících) okolností, nemůže být dostavba JE Temelín apolitická. Ať tedy nepřímo vyzdvihne alespoň tu zemi, která se v minulosti – stejně jako ta naše – jmenovala všelijak, a která nás už jednou ochránila od vypuknutí občanské (neřku-li jaderné) války, a proto všem euromajdanistům a příznivcům smrtonosných euroamerických «revolucí» leží tolik v žaludku.

Rosatom do toho! Ukažme světu společně, jak se štěpí jádro vyhořelé Evropské (Euromajdanské) unie.

Protiruská diskuse (žiDnes)

Protiruská propaganda v praxi – na serveru iDnes.cz. Lukáše Müllera s Jílkem a Lucii Blanickou netřeba představovat: Znáte z TV!

SPŠTNa českých školách vyučují i inženýři, jejichž hlas v českých médiích neuslyšíte.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Dostavba Temelína. Pátá kolona USA opět zasahuje

 1. Leni Riefenstahl napsal:

  Jestli se začne stavět, mohl by z toho vzniknout pěkný a výpravný snímek.

 2. OS napsal:

  Jsem přesvědčen, že Atomové katedrále už se nic nevyrovná, Lenino.

 3. Leni Riefenstahl napsal:

  No, oproti filmu Kdo hledá zlaté dno, je to mistrovský kousek …

 4. r.m. napsal:

  tak dlouho jednali až Westinghouse zkrachoval

VLOŽIT KOMENTÁŘ