Dotovaný Babiš. Jde to racionálně vysvětlit

BabišPřes polovinu dotací firmám z Babišova holdingu (54 %) vyplatil Státní fond životního prostředí (SFŽP) a 29 procent ministerstvo životního prostředí.

Ministrem životního prostředí, kterému podléhá i SFŽP, je Richard Brabec (ANO), jenž před příchodem na ministerstvo řídil Lovochemii, která je součástí Agrofertu. Brabec Právu řekl, že čísla určitě nelze vykládat tak, že přihrál Agrofertu více dotací.

«Jde to racionálně vysvětlit,» řekl Právu a dále odkázal na tiskový odbor ministerstva. Mluvčí ministerstva životního prostředí Petra Roubíčková Právu řekla, že projekty, které byly vyplaceny loni a předloni, byly schváleny ještě v době, kdy Brabec nebyl ministrem, a za jeho vládnutí naopak počet projektů Agrofertu klesl. (více na Novinky.cz: Babišovu Agrofertu loni rekordně přitekly státní dotace)

Jde to racionálně vysvětlit. Za všechny dotace vděčí Andrej Babiš svým impresivním úklonám.

Babiš a BobošíkováAndrej Babiš a Jana Bobošíková (foto: Internet)

(Animovaná verse ZDE.)

Aktualizováno.
Nějaký podivín z Hradce Králové neustále nakukuje na tuto stránku, jako by čekal, že se zde snad objeví něco nového, třeba aspoň obrázek koblihy z Penamu. Neobjeví.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ