Drahoš – prezident ANO?

Nemohlo nám uniknout, s jakým sebezapřením Andrej Babiš ve svém projevu národu tvrdil, že jeho prezidentským kandidátem je Miloš Zeman. Vlastně veškeré projevy tohoto bytostného oportunisty je třeba číst mezi řádky.

V politice spolu nikdy nebojuje dobro proti zlu, ač média – ta oficiální svorně s těmi alternativními – se snaží v občanu vzbudit takový dojem, aby se tento v hluboké depresi neoběsil na nejbližším stromě.

Zlo se snaží využít dobro, a i dobro se snaží vyjít se zlem a něco na tom trhnout. A do toho všechny ty střední proudy oportunistů, agentů, dvoj i trojitých. Složitý procesy sou to, slovy Milouše Jakeše. Není vůbec jasné, kdo je kdo a často dokonce ani «Qui bono», v čí prospěch.

Dávno nás tedy napadlo: Co když tím, koho si Babiš na Hradě skutečně přeje, je Jiří Drahoš?

Narazili jsme na tento komentář, který ponecháváme bez úprav v původním znění:

Já si čím dál víc myslím, že Drahoše vybralo politbyro Agrofertu, nebo přímo sám Babiš.

Protože spolupráce s Emanem už nikam nevede a Babišovy obchody nikam dál neposouvá. A protože přece chceme dohnat to Uberující a imigrantující Německo, že ano.

Potrebujeme takú p.čku ako Teličku, hej?

- Čo myslíš, Adriana, mohol by sa Čechom líbiť? Modré oči, hlas ako zvon…

- Hej, šak je celkom pekný.

A tak ješitnému Zemanovi ještě dopřejeme strhující vojební klání, aby věděl, jak ho ten lid (ne)má ještě rád, a pak mu uděláme pápá, ÁNO?

Vyhnali jste mě ze Slovenska, udělám si ho z ČR. Kiskaland II.

Aktualizováno.
Další podobné vyjádření:

AB je pa*chant a půjde s každým. Rus mu momentálně nemá co nabídnout. Z tohoto pohledu je pro AB nakonec paradoxně výhodnější Drahoš, který bude mít dobré vztahy s Německem (zcela překvapivě). Německo je náš nejdůležitější obchodní partner, může z něj být i nejdůležitější partner politický. Na tohle Zeman sral úplně, Bohoušek zas neměl žádné neformální vztahy.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ