Drahošův seznam Zemanových webů

3. prosince 2017

Protože výpis jemu nakloněných webů má zřejmě nulovou délku, zveřejnilo ono cosi jménem Jiří Drahoš alespoň seznam serverů údajně podporujících prezidenta Zemana.

Jsou to prý tyto:

(Zdroj: BIS / MVČR / Jiří Drahoš / stará Blažková)

Výše uvedené weby navíc traktují společná témata (Islám, Rusko), která pojímají shodným způsobem, avšak zcela protikladným oficiálního drahošovského mainstreamového mediálního diskurzu. Náboženství míru tedy v podání těchto webů není tím dobrem, které přišlo spasit Evropu obcházenou strašidlem putinismu.

Volíte-li toto nicující nic, zhmotněné do podoby Franka Drebina odstředěného o jakékoli charisma, návštěvu těchto štiplavých webů si tedy raději odpusťte, abyste nevyšli ze své amorfní unylosti, která vám ordinuje lásku k suchopáru vydávanému za roh hojnosti.

— — —Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Drahošův seznam Zemanových webů

 1. Anonymní napsal:

  Sakra, kde bere ten Drahoš čas všechno tohle číst? Já jsem skoro stejně starý, titulů mám možná víc jak on, odborných prací (myslím vlastních, ne podepsaných) určutě víc a stihnu číst tak dva. Na přeskáčku. Ale díky, Drahošu, alespoň vím kam mám občas kouknout.

 2. r.m. napsal:

  Na Česnekovou devoluci Drahoušek zapoměl? Mě by to teda trochu urazilo.))

 3. r.m. napsal:

  Drahoš velmi dobře ví, co se na něj dá vytáhnout. Tatík čistě chazarské rodinky je čitelný až běda.
  Na prezidenta izraelského protektorátu Čechia má několik zásadních předpokladů. Je nevýrazný, tvárný a bojácný a má tu kmenově správnou rodinku.
  A hlavně mu hrozí nezaměstnanost. Nemá žádnou vlastní rozdělanou vědeckou práci, ke které by se mohl po složení funkce vrátit.

VLOŽIT KOMENTÁŘ