Drahošův seznam Zemanových webů

Protože výpis jemu nakloněných webů má zřejmě nulovou délku, zveřejnilo ono cosi jménem Jiří Drahoš alespoň seznam serverů podporujících prezidenta Zemana.

Jsou to tyto:

(Zdroj: BIS / MVČR / Jiří Drahoš / stará Blažková)

Výše uvedené weby navíc traktují společná témata (Islám, Rusko), která pojímají shodným způsobem, avšak zcela protikladným oficiálního drahošovského mainstreamového mediálního diskurzu. Náboženství míru tedy v podání těchto webů není tím dobrem, které přišlo spasit Evropu obcházenou strašidlem putinismu.

Volíte-li toto nicující nic, zhmotněné do podoby Franka Drebina odstředěného o jakékoli charisma, návštěvu těchto štiplavých webů si tedy raději odpusťte, abyste nevyšli ze své amorfní unylosti, která vám ordinuje lásku k suchopáru vydávanému za roh hojnosti.

— — —Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Drahošův seznam Zemanových webů

 1. Anonymní napsal:

  Sakra, kde bere ten Drahoš čas všechno tohle číst? Já jsem skoro stejně starý, titulů mám možná víc jak on, odborných prací (myslím vlastních, ne podepsaných) určutě víc a stihnu číst tak dva. Na přeskáčku. Ale díky, Drahošu, alespoň vím kam mám občas kouknout.

 2. r.m. napsal:

  Na Česnekovou devoluci Drahoušek zapoměl? Mě by to teda trochu urazilo.))

 3. r.m. napsal:

  Drahoš velmi dobře ví, co se na něj dá vytáhnout. Tatík čistě chazarské rodinky je čitelný až běda.
  Na prezidenta izraelského protektorátu Čechia má několik zásadních předpokladů. Je nevýrazný, tvárný a bojácný a má tu kmenově správnou rodinku.
  A hlavně mu hrozí nezaměstnanost. Nemá žádnou vlastní rozdělanou vědeckou práci, ke které by se mohl po složení funkce vrátit.

VLOŽIT KOMENTÁŘ