Dvorana zvláštních návštěvníků (3): Věra Tydlitátová & Leo Pavlát

Diplom podezřelému návštěvníkoviVítáme vzácnou návštěvu až z plzeňské univerzity a blahopřejeme.
Jak vidno, sečtělá dáma v nejlepších letech se dala na masochismus, když čte web Čechy Čechům. Proč si dobrovolně způsobuje sebetrýzeň a raději nečte web Šmoky Mašíblům (nebo jaký vlastně)? No, každý jsme nějaký…

Návštěva ze ZČU

Diplom je samozřejmě zde.

Aktualizováno 6. 3. 2014:
Tak i v Židovském muzeu v Praze čtou Čechy Čechům, ač – v zájmu zvýšení návštěvnosti – by mohli číst spíše Čechy židovským muzeím. Čechy Čechům jsou tu zkrátka pro každého. Je to až freudovská švanda. Kdo říká, že ČČ nikdy nečetl, čte je právě teď Leo Pavlátovi (nebo Leonem dokonce sám je).

Návštěva z Židovského muzea

Abyste rozuměli – nijak se nikomu nevysmíváme. Ať si každý čte, co chce, má na to svaté právo; máme svobodu čtení (navíc uvedené webové stránky považujeme za informačně hodnotné a objektivně přínosné, pokud ne rovnou za geniální). Ale ať pak nic nechce. Nehysterčí, neobvolává, necenzuruje, zkrátka – neblbne.

P. S.: Že jsou v titulku uvedena jména zrovna těchto dvou lidí, znamená zvýšenou pravděpodobnost, že to byli zrovna oni, kdo tyto stránky – potažmo web A. Bartoše Čechy Čechům – navštívil. Pokud tomu tak ve skutečnosti nebylo, samozřejmě nás to mrzí.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ