Eliškám (některým)

S vroucí láskou bych uvítal opatření, aby jméno Eliška nemohl nosit jen tak někdo. Ano, už pěkných pár let je bezesporu přeeliškováno a všichni z toho viní Zdeňka Trošku. Ten ale příval Elišek, dle mého názoru, spíše účinně brzdí – kdo by chtěl mít doma Elišku z Troškovy pohádky?


Hot Love (T-Rex, 1971) v coveru Lio (1986)

Elišky nechť mi prosím odpustí, že je zde na webu nedokáži oslavit než 47 let starou písní. (Mohlo to být ještě horší – 149 let.):


Verze I


Verze II

Všem krásným, hodným a milým Eliškám přeji vše nejlepší. Ty, které se tímto hebrejským jménem, které naposlech zvláštně uklidňuje, honosí bezdůvodně a pro nic za nic, se touto zprávou nemusejí rozptylovat.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Krása, umění se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Eliškám (některým)

  1. kleberstein schlomo zprabodaj pro Velky Israel zemi svatou a nejchytrejsi ve vesmiru napsal:

    Ten Gainsbough ma na muj vkus trochu moc bazedovy oci.Koho mne to pripomina ?Ze by Klebersteina?

  2. Ondřej Sidor napsal:

    Považuji za hlavní a podstatné, že pan Ginzberg, Günsbergstein, nebo jak se jmenoval původně, se nevěnoval politice, ani nebyl tváří žádné (ne)vládní (ne)ziskovky.. Proto – a jedině proto – jsem svolil, aby mi svým rádobyzpěvem okořenil tento web.

  3. kleberstein schlomo zprabodaj pro Velky Israel zemi svatou a nejchytrejsi ve vesmiru napsal:

    Hned jsem mel dojem ze to neni ariec a jeste k tomu ta tezka slova asi tri ,kdo si to ma zapamatovat .Zpiva jako neco o Kundolize (Rice) ze?

VLOŽIT KOMENTÁŘ