Emise

Před pár lety se přestala vylepovat zelená «emisní» známka. Co hůř, oni ty staré známky na STK dokonce mermomocí strhávali. Od té doby jsou zadní poznávačky extrémně hnusné; vypadá to, jako když někomu vypíchnete oko. Ve vlysu, kde měla být zelená plaketka, zeje prázdné místo a celá značka je tím asymetrická. Zvláště na starších vozech to působí rušivě, vyrostli-li jste s tím, že tam ta nepatrná zelená nálepka zkrátka odjakživa byla.

A tak jsme vymysleli dvě řešení. Ještě nevíme, které použijeme, ale už teď je nám více než jasné, že řešení upomínající na Národně socialistickou českou dělnickou a rolnickou stranu (NSČDRS; ve znaku měla zelený hákový kříž) v dnešní době nabylo i jakési jiné, takřka mezinárodní srozumitelnosti, pročež může (nejen) policisty vybízet k zapřédání žoviálních hovorů o «ekofašistech». Variantu zeleného hákového kříže bychom tedy doporučili spíše ženám a dalším, kteří mají čas vybavovat se s policisty o blbostech.

Náhrada emisní samolepky - verze 1 Náhrada emisní samolepky - verze 2

Aktualizováno.
Vytištěno, nalepeno. Nekvalitní tisk reklamní agentury sice trochu zastřel, co je napsáno nejmenším písmem ve čtverečku, ale výsledek i tak stojí za to.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Emise

  1. Dieter Wisliceny napsal:

    Jak si vylepšit SPZku aneb bez EU na věčné časy
    http://www.1918-1938.cz/projekty/projekt-12-_spz_

VLOŽIT KOMENTÁŘ