Epidemie vraždění. Logický důsledek dnešního světa

Děje se něco zvláštního. Není to horkým létem ani pověstnými skvrnami na slunci. Lidé zabíjejí druhé. Více, než kdykoli předtím. Čím to je?

Je to velmi prosté. Lidé jsou zabíjeni tak dlouho, až sami začnou zabíjet. Lidé jsou zabíjeni mantrou «Vše je v pořádku, nemodlete se a pracujte» útočící na ně z médií. Lidé jsou zabíjeni jedy na ulici, v práci, v domácnosti, v šatech, v potravinách a účtenkách z elektronických pokladen monopolistů. Lidé jsou zabíjeni exekučním holokaustem. Lidé jsou zabíjeni Thorovým kladivem jediného povoleného světonázoru – toho, který má jakási vláda kdesi v Bruselu nebo ještě hlouběji.

Lidé jsou zabíjeni kulturou zabíjení, tryskající z novin, internetu a televize. Lidé jsou zabíjeni pokrytectvím. Jeho nejzákeřnější forma do člověka vyrývá tupá hesla, že vraždí jenom blb – zlý člověk, islamista, zhrzený zfetovaný homosexuál, volič KSČM nebo podobný ksindl. Lidé jsou zabíjení každodenní dávkou blábolů o chemtrails a tisíci dalších nebezpečenstvech, které ve své podstatě žádnými bláboly nejsou, neboť skutečnost je vždy temnější než nejšílenější představy, jak už se člověk mnohokrát dočetl mezi řádky a přesvědčil na vlastní kůži.

Není divu, že člověk chce vzít svůj život do vlastních rukou, ze kterých je mu rváno cokoli, čeho by se mohl chytit, aby nespadl bezmocný do vražedného kotle, do kterého je dennodenně skopáván podrážkami úchylných vlád, lichvářů, médií a zuřivých jinověrců, z nichž mnozí jsou zoufalí stejně jako on sám.

Svět – tedy přinejmenším ten pro 99 % lidí – je nemocný. Ale ne takovým způsobem, aby se snad ve chvíli slabosti změnil k lepšímu. Absolutní chorost ho posiluje a dělá ho takovým, jakým je. Nejlepším ze všech možných světů; světem nejsvětlejším v jeho neskonalých výdobytcích, které naši dlouhověcí předkové naštěstí neměli šanci poznat, stejně jako zaprodaná média, vlastizrádné politiky a bezzubé žehrání na ně.

Nepřekvapí, že tento svět, prostřednictvím genocidních vlád a mediálně-informační sítě škodící všemu živému, dnes globálně vyžaduje jistou přichcíplost a umrtvenost toho živého, aby to škodění mnoho nestálo a bylo ekonomicky rentabilní. A tak se mnoho lidí dobrovolně proměnilo v nemrtvé, v zombie, neboť přece nechtějí stát v cestě «pokroku», «ekologii» a dalším podobným bohapustým lžím.

Ale i ta poslední duševní přichcíplina si v předsmrtné křeči uvědomí, že možná celou dobu bylo všechno jinak. Jí už nikdo nepomůže, nevyléčí ji. Svět už ji odepsal. Na oplátku ale ona může vyléčit svět. Svou troškou k dílu. Najednou si skoro-umrlec uvědomí, že jediná síla, která v dnešním světě něco zmůže, je ta na konci jeho ruky. Nepoloží však již déle ruku na klávesnici a nesdělí «sociální» síti něco moudrého, dojemného či vážného, co na ústředí CIA nasbírá tisíc lajků a jinak nikoho nepohne k ničemu.

Ta ruka všechny sítě, do kterých ji kdy lapili, konečně prorazí. Neboť včera bylo pozdě a zítřek už nebude. Vystřeleným projektilem, vrženým kamenem, zákeřně smýknutým volantem náklaďáku, sebe samou v zaťaté křeči.

Lidem, zdá se, konečně došlo, že pouhou sebevraždou svět nespasí. Člověk zabíjel výlučně sebe samého pouze proto, že se o tom dřív občas ještě psalo. Dnes je však o sebevraždách vesměs zakázáno informovat (viz tzv. Wertherův efekt). A z těch srandovních polospisků o tom, jak kdesi možná do někoho nešťastnou náhodou narazil vlak, by se jeden oběsil. Za chvíli se sice tímto tempem nebude smět psát ani o těch největších krveprolitích rozpoutaných zoufalými jedinci, kteří si následně vzali život, ale to nikoho trápit nemusí – a sebevražedného atentátníka vůbec nejméně.

Tedy žádní šílenci, maniaci toužící po pozornosti, odhodlaní zabijáci, vražedné muslimské bestie. Takoví lidé snad vraždili dříve, zda-li vůbec jestli. Tradiční pachatele krvavých běsů «moderní» svět téměř vyhladil. Naneštěstí ve své honbě za humanismem ještě stále zapomněl řezat lidem ruce.

Dokud má člověk jedinou ruku a nebojí se ji použít, svět by se před ním měl mít na pozoru. Minimálně ten, o kterém jsme si řekli dříve, reprezentovaný ve většině případů zcela nevinnými lidmi, kteří se šílenému zabijákovi náhodou připletli do cesty.

Tolik mediální žvásty. Nevinní jsou zde totiž všichni. Samozřejmě mimo těch, kteří jsou permanentně střeženi ozbrojenými komandy, jezdí v neprůstřelných vozech, nebo jsou o své neprůstřelnosti alespoň přesvědčeni z pocitu své nenahraditelnosti a důležitosti pro chod světa. Světa, který si sám se sebou neví rady a zcela zaslouženě ho postihla epidemie bezuzdného vraždění. Která, dá-li Bůh, již brzy začne olizovat i samotné jeho strůjce.

Kdekdo lacině hází slovy, že Islámský stát je jako rakovina. Přitom ve skutečnosti to bude rakovina, co již brzy rozpoutá světové revoluce a genocidy. Projděte se hřbitovy. Takové lesy nových náhrobků lidí, kteří se dožili sotva čtyřicítky, jste nikdy dřív neviděli. Nevyléčitelné nemoci, frustrace, nuzota. Planeta země má za zády pořádně natlakovaný kotel. Jmenuje se — moderní civilizace.

Maňáskovým divadlem s «Islámským státem», «globálními teroristy» či «osamělými vlky», kteří na tom našem krásném Božím světě jediní páchají zlo, zatímco všichni ostatní jsou neskonale šťastni a 100% hate free, se ten zlověstný kotel nedá nijak vypnout ani upozadit. Rozpálí ho to ještě víc.

Zlo se dnes skrývá v každém člověku tzv. moderní civilizace – vyjma nejmenších dětí; zaseté cynickým světem, který nenávidí člověka v jeho přirozeném zdraví, pokoji a mírumilovnosti.

Nedivme se proto, že mnozí lidé ho ze sebe chtějí, než zemřou, vydat zpět.


Psí život? To jste ještě neviděli, jak se vyrábí psí žrádlo

Poznámka autora:
Jsem – v protikladu k vyznění článku – v zásadě velmi necynický a mírumilovný člověk, který ctí právo druhých na život. V žádném případě nechci nikoho navádět k vraždě. Tím méně k vraždě mé osoby, která se genocidní politiky dopouští jen velmi nepřímo.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Epidemie vraždění. Logický důsledek dnešního světa

  1. ctenar listu napsal:

    Primitivni odpoved na primitivni svet. Idioti si nic jineho asi nezaslouzi. Podivejte na sber v Ceske vlade podivejte se na sjezdy demo ci republikanu . Vsude rve a jasa luza ktera si mysli ze ona rozhoduje a jsou tak debilni ze by to ani nepochopili kdyby jim to snad nekdo chtel vysvetlit.Jako v tom vtipu o Husakovi: Mam vas idioti vlezdoprdelni dost ,vylizte mi prdel .A schoval se za tribunu po chvili nejakeho susteni se pta Strougala co ze je takove ticho jen to soupani?Uz se radi soudruhi prvni jiz se radi do lajny . Co se zmenilo ? Nic dali blbum democracii daleko horsi nezli byli komuniste a ted bydli po hrobkach a vybiraji popelnice,ale svobodne . Zamyslel se nekdo nekdy ze vlastne v systemu kde vsichni delali ze delaji to vlastne slo dobre? Podivejte se na sjezdy menecennych jak jasaji nade vsim co kdo vybleje . Holt jak se rika kazdy ma co si zaslouzi . A hlavne jak malo staci k detske radosti

  2. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

    Pohledte co nam ti antisemi se snazi natlouci do hlavy :
    https://www.youtube.com/watch?v=q3N3Qxddbx8

VLOŽIT KOMENTÁŘ