Eurokorporativismus

Velká k(K)očka aneb Mafiánské představení se v kolotočářském stylu

Velká k(K)očka aneb Mafiánské představení se v kolotočářském stylu

Jak byste jenom nazvali tu podivnou z-donucení-symbiózu marxismu, new-age a korporátního fašismu, kdy největší firmy jsou nejvíce přisáty na dotační cecek (tu státní, tu eurounijní?)?

Jsou Čechy ještě stále české? Nejsou už slovenské či maďarské? Tak jenom Mf Dnes a její odnože: polovinu prostoru v těch bezobsažných plátcích zabírají reklamy na firmy jistého Rusína, kterému národ řekl ANO i v politice, nebo na firmy jiných Slováků – naposledy reklamní článek ve Víkendu Dnes ze 13. 12. z pera redaktora Lukáše Hrona pro ALO Diamonds (Alojz Ryšavý). Státní podniky by se za chvíli mohly přejmenovat na štátne podniky.

Do toho Halík supí něco o českém «etnickém skanzenu»; všechno do sebe zapadá. Ne, tito východňáci k nám, na české políčko, nepřicházejí zasít slovanskou lásku a národní blahobyt. Sejou za evropské peníze a sklízejí pro svoje rodiny.

Národní korporativismus postavil Itálii na nohy, eurokorporativismus pěstovaný na Češích Slováky hodlá Českou republiku vysát a zahubit.

Ano, Čechy Čechům. Již i diskutéři na iDnes.cz se národně uvědomují.

Ano, Čechy Čechům. Již i diskutéři na iDnes.cz se národně uvědomují.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ