Eurounijní pruh na SPZ a jeho odstranění

Z traileru k filmuZ traileru

Vzhledem k nadcházejícímu svátku sv. Václava zařazuji experimentální francouzský film »L’euro oublié con sur la vignette du l’automobile et sa catastrophe«, natočený za pár minut v českých exteriérech. Domnívám se, že má co nabídnout i tuzemskému divákovi, proto jsem se rozhodl jej opatřit českými titulky a uvést jako «Eurounijní pruh na SPZ a jeho odstranění». (Samozřejmě každý eurohujer ví, že se to teď jmenuje RZ.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Eurounijní pruh na SPZ a jeho odstranění

  1. Mam je rad napsal:

    Stara carodejnice Saudkova s hebelem jeste k tomu na krivo blekoce o zivote perverta Saudka . (Na Nove ) Radost mne malem klepla a jeste k tomu prekonal rekord soukmenovce ktery se take valel na lede asi 5 let . (Kaja pry 9 let ) Pro mene chapave doplnim na prani .Je to ten co vysvetlil presidentovi Israhele ze oni ranuji juesej a ne juesej jeho v r 2001 kdy se jeste klatil a provokoval bratrance pricmoudle. A k tomu klipku, samej zid?? Vzdyt oni vlastni vse a kdo to nevi nevi nic. Nekteri maji 18 jachet nekteri vlastni polovinu pobrezi Malibu ,maji nejvetsi domy a kradou jiz tak ze i jimi vlastnene chanely TV se jimi zaobiraji v domneni ze kdyz reknou zlodej z Ruska Wolf s Wolfovou zustane jen Wolf pro blby a ne lzid . Jak ale rika zlocinec Zeman, blbu je hodne ,a na nich to stoji

VLOŽIT KOMENTÁŘ