Fotky 2003-2006

**** «Ústav» (aka Gymnázium Dačice), 2003 – 2004 ****

**** Jihlava ****

**** Vídeň ****

**** Anglie ****

**** Praha ****

**** Lančov ****

**** Tance ****

**** Jindřichovice (u Želetavy) ****

**** Hory ****

**** ’05 – ’06 ****

**** Videa ********
Datum pořízení fotek je uvedeno v názvu souborů. Pokud Vás při pohledu na fotky cokoli napadne, neváhejte mne kontaktovat ;)

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

6 komentářů u Fotky 2003-2006

 1. CD napsal:

  http://is.muni.cz/www/331010/8738844/8738960/a2003-12-18_ustav_07.jpg <- jaká dvojice se to tam objímala na chodbě? Objímá se takhle i po 6 letech? ;)

 2. CD napsal:

  Zajímavosti:

  - Lucka a Cucka nemají podobná jenom jména, ale i trika.

  - Majitelka tohoto pozadí dnes studuje geologii. (Už tehdy jsem to předpověděl z její čáry života.)

  - V Dačicích byl kromě kostky cukru vytvořen i prototyp Facebooku . Jen s vyšší mírou soukromí, protože často nešlo identifikovat osobu podle portrétu. Nicméně na podkladu už byla typická modro-bílá, používaná v designu FB dodnes.

  - Fotky z ředitelny nejsou ze Dne otevřených dveří. Prostě jen byly jednou otevřené dveře. (A nikdo uvnitř.)

  - Kde přesně jsme byli ve Vídni, jsem zapomněl a po pěti letech znovu zjistil díky fotce, na které je na protější budově nápis jako kráva (tedy jaksi příbuzný). Našel jsem pak na internetu sídlo firmy, a tím i ulici se školou.

  - Ivu s Eliškou fotil strýc. Zřejmě v nervozitě z hrozícího odhalení nedokázal zaostřit objekty svého vilného zájmu. To je mu podobné, vousatci plešatému.

 3. uschi napsal:

  …vyvstalo tu pár s časem zapomenutých tváří. Kupříkladu tvůj povedený kamarád Emilio Macaroni, pan Pavouci a ten druhý šofér na cestách do Franc-Anglie , což mi připomnělo i onu dívenku, spoluzájezdkyni, kterou jsme ukecali na dvě pěkná fota, ale jméno a bližší seznámení jsme za ten týden nějak nestihli :) …tenkrát škoda

  …i několik věcí se vrátilo – například diskman, na kterém se nechala zahrát i nokia game, patřící do tetrisové síně slávy – snake ! Co mě vážně překvapilo, byla výše mého kreditu na zasloužilé cihlové telefonní trafostanici – na svou dobu celkem velký peníz .
  No a v neposlední řadě Křikyho ofina…

 4. CD napsal:

  Pamatuju si, jako by to bylo včera, když…
  - šk. rok ’03 přinesl hned zkraje neduživá koťata, hnijící ovoce a myši ve školním nábytku, a vůbec všeobecnou rebelii proti všemu, která končila maximálně poznámkou, která se ještě ten den dočkala kontaktu s obuví předního původce tohoto třídního nepokoje

  - jsem fotil zbrusu nový vehikl, vystavený v Kongresovém centru v Praze (byli jsme tam s „výtvarkou“ na představení West Side Story)

  - jsem ve věku 14 let, 10 měsíců a 7 dní okusil pivo ve znojemské restauraci (do nějakého předchozího podniku nám vstup zamítl vyhazovač) a zdokumentoval to. Vzpomínám na Slovanskou Epopej, průjezd Citonicemi, zpěv písní od skupiny Orlík v autobuse, na Lančov, …

  - jsem viděl spoustu holubů a černochů ve Francii, a zaostalou (v koupelně skutečně byly 2 kohoutky – na teplou a studenou) Anglii s polodomkem, kde jsme byli ubytovaní, deštivý Tower, focení Habra u gabra v přírodovědném muzeu. Nechce se mi věřit, ale vybavilo se mi celé jméno dotyčné, to, že Filip ji zval pro vizuální podobnost Janou Kirschner, a to, že obě fotky jsem, vytištěné ve větším formátu, nakonec doručil při návštěvě JH její kamarádce

  - jsem v (též matematikářova preferovaná zkratka pro „nemá řešení“) zastavil, abych vyfotil kostel, po té, co jsem předtím dojel na kole z Dačic až na konec světa (kvůli mému orientačnímu smyslu navíc oklikou přes Bohuslavice a Rozseč)

  - hory, žraní sněhu v na lyžích běhu

  - potom už to byla menší p**el (picture related: 1) – přibylo programování, kde vynikal Marek s K(Č)ubou a odpolední základy administrativy, které budu mít navždy spojené s lehkými, byť trochu nepřesnými údery do klávesnice po přestávkovém občerstvení – ale ještě pořád to šlo

  - ještě když Šafry měnil pojistku, a nakonec zjistil, že mu nefunguje stahování okna proto, že je jen zablokované přepínačem (utkvěla mi v paměti jeho radost, když na podzim hlásil, že sehnal pneumatiky za dvě stovky – vrtalo mi tehdy hlavou, jestli za celou sadu, nebo za jednu pneu, ale pak už jsem to nějak přestal řešit), to šlo

  - ale i potom to možná šlo. Jen už mě postupně přestalo bavit fotit :)

  No, rozhodně je na co zapomínat. Díky za komentář (vzpomínám si docela stejně na všechny věci z tvého výčtu)!

 5. J. napsal:

  Náhodou jsem narazil na tyhle fotky, chodil jsem pár ročníků nad vás… Hned jsem se zarazil, když jsem v gogole vyhledávači viděl foto Honzy Křiklána. Tenhle obličej mi utkvěl v hlavě, přesně v podobě jako ho máš zachycenýho – brýle a černá mikina s kapucí. :-))

  Díky za autentický fotky – prostředí, lidi, atmosféra…hodně z nich poznávám, i když jenom od vidění. :-)

  Jak se jmenuje tahle kočka?
  http://cd89.cz/fotky/a2003-10-17_ustav_05.jpg
  http://cd89.cz/fotky/a2003-09-12_ustav_04.jpg

  Není to Eliška Kasková nebo nějak podobně? Ze školy si jí nevybavuju, ale zapařil jsem s ní jednou ve Slavonicích. :-)

  Měj se a ještě jednou díky :-)

 6. Ondřej Sidor napsal:

  Máte pravdu, je to Eliška. Navždy ji vidím, jak nese svou ladnou postavu od tabule, kde právě byly prověřeny její znalosti, ke své lavici. Bradu hrdě vztyčenou a ve tváři cudný úsměv, který jako by říkal «Co jste si mysleli, že to bude jiného, než zase jednička».

VLOŽIT KOMENTÁŘ