Festival politické písně

Z (ne)liberálně cenzurovaných internetů vybíráme 8 veselých písní:

1. Sieg Heil, Viktoria! (Německo)

… protože za Stalina, Churchilla a Roosevelta, na které míří naše zaměřovače, si můžeme v klidu doplnit mnohé naše potentáty, kteří páchají ještě mnohem více škody, než Jaltská konference. A navrch ty čínské titulky na prvním místě jsou naprosto surreálné. Vlasti zdar, Viktorko!

2. Giovinezza (Itálie)

… protože slunnou Itálii miluje každý zimomřivý Čechoslovák – a období 1922–1945 obzvlášť!

3. Ya Hemos Pasao! (Španělsko)

… protože i u nás «Blokujeme!» a Babišovy i Bakalovy noviny melou úplné kravěnce. Jako onehdy ve Španělsku…

4. Οι Τελευταίοι Πιστοί (Řecko)

… protože jsme solidární se skutečnou kolébkou evropské civilizace – Řeckem, a naprosto odmítáme smrdutý oxymorón takzvaných «židovsko-křesťanských kořenů», žvást politiků rozsemeněný jako bolševník po II. světové válce, který není ničím jiným, než eufemismem pro kořeny zla, a průhlednou zástěrkou toho, aby běh světa mohl být i nadále určován košer hlavičkami na newyorské burze.

5. Rota (Polsko)

… protože Germáni Slovanům nenaplivou do obličeje, ani neponěmčí jejich děti – přesně, jak nás to (ne)učí ve školách…

6. Hej, Slováci (Slovenský štát)

… protože nejsem žádný čehúnskými Pepíky řečený «hejslovák». Antirým vznesie/trasie považuji za naprosto geniální, stejně tak natahování slov na dvojnásobný počet slabik, známé i z pozdější slovenské hymny. Věru málokdo dokáže být tak nesamozřejmý jako my Slováci. Na stráž!

7. חיילים אלמונים (Palestina)

… protože tyto stránky čte až příliš mnoho Židů. Z nichž mnozí však měli tolik cti, že opustili Č(S/SS/SF)R, ale bohužel se usídlili v umělém státě, který si uzurpoval cizí půdu i nejsvětější biblická místa. Nechť tedy stejné smíšené pocity mají i oni při poslechu této melodické písničky.

8. Эй, ухнем! (Rusko; ne-fašistický bonus)

… protože pro Č(S/SS/SF)R byl v historii vždy relevantní jak fašismus, tak bolševismus, a proto máme oba «konkurenční» totalitární režimy v rovnocenné úctě. Ať žije pakt Ribbentrop-Molotov! At žije Stalin!

Dále je velmi případné sledovat kanál Fascistball IV na Youtube a žasnout, které písně Velký bratr v příslušných demokracií postižených zemích zablokoval, a které ještě nikoli.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Hudba, Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ