Frenštát č. 2. Teroristický útok v Uherském Brodě aneb Já jsem Družba

Je suis DružbaČeská republika je ve válce s terorismem. Jediný (!) ozbrojený útočník vtrhl s pokřikem «Na tah na bar!» (Pojďme pít alkohol do příhodné nálevny!) do restaurace Družba v Uherském Brodě, kde rozpoutal krvavé peklo. Po půl dni dohadování české vlády s Washingtonem, Tel Avivem, Bruselem a Bratislavou, zda zprávu před Čechy raději neutajit, už jsou k dispozici první odhady, podle kterých měl 63letý muž zastřelit až osm návštěvníků restauračního zařízení, načež i sebe.

Chovanec z ústavu vnitra uvedl, že šlo o militantního vyznavače psychického onemocnění. V poslední době často navštěvoval bary, v nichž se radikalizoval. Policejní mluvčí Dana Čírtková potvrdila, že Zdeněk Kovář, narozen 16. 1. 1952, bytem Javořinská 2101 – teď po vás půjdou báby z ÚOOÚ –, dosud bezúhonný harfenista a pilot dopravního letadla, jednal v amoku a měl rád světle béžovou. TV Prima odvysílala útočníkův manifest. Na videu hovoří o tom, že restaurace se neslučují s jeho vnímáním světa a že «přijde den odplaty za karikatury jídel».

Ministryně sociálního inženýrství Michaela Marxová-Leninová požaduje tvrdé vyšetření masakru dotazníkovou metodou. «Pivo nám slouží po staletí, tuto tradici nám nikdo nemůže vzít zbraněmi, natož těmi vyváženými na Ukrajinu,» odsoudil útok bojovník za práva lidí nemít práva Jiří Dienstbier, pod vlivem tragédie požadující urychlení distribuce samolepek «Hate Free Pub» (nenávistiprostá hospoda), aby bylo zabráněno dalšímu krveprolití.

Celý svět (kromě Ruska) teroristický útok odsuzuje a jednomyslně soucítí s Českou republikou. Zaplněnými náměstími v Americe, Francii, Německu, Velké Brtitánii a desítkách dalších zemí (kromě Ruska) zní čeština, heslo «Já jsem Družba» je všude. Kdo nemá placku s ním, je podezřelý. Internet žije hashtagy #JáJsemUherskýBrod, #JáJsemČeskáHospoda; miliardy lidí kvapem instalují českou klávesnici, aby se přidali k hlasu míru. Několik provokatérů s hesly «Já nejsem Družba» a «Já jsem naředěnej gambáč za čtyři pětky» bylo ve Francii odsouzeno na doživotí.

České osobnosti kulturního, politického i filosofického života z Ostravska se shodují: svoboda slopat musí být nade vše. Ministr obrany Stropnický vyhlásil výjimečný splav, před každou hospodou bude až do odvolání parkovat jeden ze tři pojízdných obrněných transportérů. Prezident USA Barack Obama slíbil Bohuslavu Sobotkovi co nejničivější úder proti «těm českým bláznům». Předáci evropských hospodských organizací požadují zavedení celoevropského zákona, který by útoky na knajpy postavil mimo zákon.

Praha očekává milionové pochody Jednoty a Delvity, jichž se zúčastní všichni světoví státníci (kromě Vladimira Putina). Účast bohužel odřekl izraelský premiér Benjamin Netanyahu, ač v ČR nebyl snad nikdo, kdo by ho nezval. V den konání průvodů bude v New Yorku na otevírání výstavy «Czechs: The Israel’s slaves».

My všichni jsme Družba!

Já jsem Družba

(EDIT: Samozřejmě mne ani nenapadlo pojmout téma nějak vážněji, neboť je mi nad slunce jasné, že slova devíti nevinným lidem život nevrátí a nárustu podobných událostí v dnešní vymknuté době nezabrání. Kdo chce vědět více – či spíše méně –, ať se těší na zítřejší monstrbláboly ve všech novinách, nebo ať opráší ty dva roky staré.)

Aktualizováno.
Koukám, že mapy.cz mají u Uherského Brodu pěkně optimistickou fotku. To černé je smrtka?

Uh. Brod – smrtkaSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(7 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

5 komentářů u Frenštát č. 2. Teroristický útok v Uherském Brodě aneb Já jsem Družba

 1. J.R. napsal:

  Tleskám autorovi….a mimochodem, JÁ jsem Družba ;)

 2. OS napsal:

  I já jsem Družba. A budu ještě víc, až někdo začne křičet, že on tedy rozhodně není. Ropovod má moji nejhlubší úctu.

 3. Zdeněk. K napsal:

  Možná by pomohlo propagovat místo restaurací , kde se nekouří ,restaurace kde se nestřílí. Navrhuji tedy plošný zákaz střílení hostů v restaracích.
  JMENUJI SE Zdeněk .K

 4. hoboj schlom napsal:

  A co na to sileny paranoida a pervert Natahnihnatu? Neni zde neco smrduteho opominout nazor tohoto sileneho pablba???

VLOŽIT KOMENTÁŘ