Rozhodnuto: K funkcím «Covidu» a vakcín

Jaký má ona celoplanetární mediální mašinerie smysl, ptáte se.
Jako by snad nic jiného než «covid» neexistovalo? To je ovšem jen zdánlivý dojem.
Pod lékařským pláštíkem či zbožnělou rouškou bují mohutná transformace svobody bytí, jak jsme jej doposud znali.


Strach z vpichu Někdo má strach z jehel. Jehly mají strach z M. C. Putny.


Fiktivní epidemie (možná) skutečného chřipkového viru, mediálně známého jako covid, má dvě hlavní funkce, kvůli kterým byl v r. 2019 vytvořen:


1) Fce vnějšího nepřítele. Vleklou krisi EU a globálního kapitalismu bylo (a nadále je) třeba něčím překrýt.

2) Fce reformy zdravotnictví skrz reformu ČLOVĚKA (protože zdravotnictví samo o sobě, což se ví již od 80. let, je hluboce nereformovatelné). Vytvoření Kovido-nadčlověka. Kovido-nadčlověk ví, že správné je očkovat se co půl roku, jak mu velí média. Kovido-nadčlověk učiní, co se mu řekne, neboť ví, že vláda rozhoduje správně a pro jeho dobro.


A jakou funkci má tedy vakcína, ptáte se? Ekonomickou, inu.

Její hlavní funkcí je rozhodnout, kdy bude Kovido-nadčlověk ještě léčen, a kdy už to «nemá cenu». V prvním případě může vakcína včas upozornit lékaře. (Ale samozřejmě nemusí, že ano. Záleží na postoji Kovido-nadčlověka ke globálnímu oteplování, BLM, LGBTQABŽ, AIPAC, WTC, SŽDC.) Jednoduše předá lékaři výsledek, který v těle Kovido-nadčlověka vypočítala (konspirace nekonspirace, brzy jistě i bezdrátově, on-line přes 5G sítě), a ten rozhodne o Kovido-nadčlověkově medikaci či léčbě.

V druhém případě spustí vakcína v těle procesy, které Kovido-nadčlověka relativně rychle a bezbolestně vypnou, aniž by tento po několik roků «zbytečně» zatěžoval tzv. «zdravotnický» systém, což je ostatně to, co si každý uvědomělý světoobčan globálního kapitalismu přeje ze všeho nejvíce – a ti očkovaní trojnásob –, neboť zdraví dnes znamená především peníze. Já si třeba před spaním nepřeji nic jiného. Místo oveček počítám, kolik školek, hospiců, cyklostezek a exekutorských úřadů jsme bývali mohli postavit, kdybychom nemarnili miliony na léčbu nevyléčitelně nemocných. A věřím, že vy také.


Nic nového pod sluncem Co stát promrhá na chronicky nemocném za jediný den, z toho rodina, která čte Seznam Zprávy, vyžije celý týden. Jedna masa, jedna vláda, jedna vakcína každých 88 dní!


Předtím, než vakcína člověka zcela usmrtí, na těch pár hodin, dní či nejvýše týdnů, zapíše ho do registrů v podstatě jako bývalého člověka. Policie ho tudíž bude moci beztrestně zmlátit za špatně zaparkovanou koloběžku, banka mu zabaví peníze, poskytovatelé služeb mu rychle sjednají nové nevýhodné smlouvy atd., aby na něm a dědicích jeho dluhů mohl systém vydělávat i po smrti. Změnou jediného bitu se z Kovido-nadčlověka stane Kovido-podčlověk.

Vakcína samozřejmě může tyto procesy spustit zcela nezávisle na skutečném stavu Kovido-nadčlověka, i kdyby byl nakrásně zdravý jako Suchařípa. Vakcína se totiž svobodně rozhodne, pravděpodobně na základě nějakého algoritmu; na základě toho, jaký výsledek jí v těle Kovido-nadčlověka, v nějaké reakci, kterou iniciuje, vyjde. Mezní hodnoty určili její programátoři, a jejich vůli a záměr vakcína splní.


MC BuchnaMC Buchna


Možná tedy ani vakcína není ve svém rozhodování zcela svobodna, ale rozhodně je svobodnější, než Kovido-nadčlověk, jehož svoboda rozhodovat o zdraví svého bytí, jeho kvalitě a délce zanikla v momentě, kdy do svého krevního řečiště nechal vpravit první dar pokroku v zájmu záchrany seniorů/klimatu/planety/doplňte dle libosti, čím zblbli vás.

Staré vakcíny samozřejmě fungují mnohem jednodušším způsobem, podobně jako třeba staré automobily.
Byly totiž ještě vymyšleny ve starém světě, který se bez nich téměř obešel, a tak je udělali co nejjednodušší, díky čemuž člověku mnohdy i pomohly od zlých nemocí.

Nové vakcíny budou spíše pomáhat planetě, klimatu a globalismu.
Jste-li mentálně postižená kvadruplegická afroamerická trans-bytost 25. pohlaví, která sama sebe považuje za ledničku, pak z moderních vakcín každopádně nemusíte mít – až do svých 130. narozenin – nejmenší obavu.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ