Geniální holokaust křesťanů

Barbarská řež«Holokaust křesťanů,» praví velmi sugestivní polská stránka s fotografiemi, pořízenými kdesi na Středním východě, snad v oblasti ovládané obávanými islamisty. Jde o záběry vraždění. Zdráhám se napsat otřesné záběry bezuzdného vraždění, zkrátka jakkoli to rozvést. Těch fotek je totiž tolik, že člověk, než odscrolluje až dolů, už nad nimi ani nemávne rukou a vnímá je jako něco docela normálního. Žádná vyhřezlá střeva, jen jednou mozek, aby se neřeklo. Jinak samé sťaté hlavy – ta stejnost člověka také otupí. Vlastně jsou ty fotky ještě docela cudné, v kdejakém hollywoodském filmu jsou větší kaluže krve. Navíc jsou to jenom fotky, nevane z nich zápach mrtvého masa. V pracovně mi voní káva se štrúdlem, člověk má až chuť se do těch hlav zakousnout…

Strašné na těch fotkách je tak snad jenom to, že byly vůbec pořízeny. Pokud tedy nejsou kompletně fingované (západní propaganda člověka naučila «důvěřovat, ale prověřovat»), znázorňují vskutku barbarskou řež. Dlouhou dobu se nic nedělo, hrstka křesťanů v muslimské oblasti nikoho nezajímala. A to ani ty, kteří si islám vykládali co nejfanatičtěji. Najednou se zjevil – kde se vzal, tu se vzal – Islámský stát, a uřezává arabským křesťanům hlavy. Skoro jsme netušili že tam nějací jsou, dlouhou dobu byli pro nás jenom nuzným číslem z CIA World Factbook. Tak nám to číslo teď hoši z CIA názorně předvedli.

Naverbovali tu největší chátru, vyzbrojili ji, ušili jí vlajku ISIL – a celý svět teď může psát o «holokaustu křesťanů». Což je geniální spojení. Není těžké odtušit, na koho tím prvním slovem působí nejvíce. České internetové diskuse – nyní neanonymní, takže vidíme typická jména a příjmení – jsou toho důkazem. Přitom je to spojení snad ještě pádnější než zinflatovaný «holokaust Židů». (I když nepochybuji, že zprávy o tom, že islamisté vraždí Židy, by vyvolaly snad ještě větší rozruch a celosvětové vzepjetí.) Člověk by hned nejraději daroval půl planety Americe, jen aby americká armáda učinila těm vrahům přítrž. (Vidíte, najednou je tak jasné, kdo je vrah – jako by mince měla jenom jedinou stranu.)

Neviděl jsem na těch fotkách zatím žádné ženy a děti. Ale ony se na nich určitě objeví, až holokaust křesťanů přestane stačit. Potom se bude muset objevit holokaust křesťanských dívek, žen a dětí; silnější verze patosu. Svět oblétne fotka holčičky, svírající hračku v podobě Mickey Mouse. Na to můžeme vzít výtisk Timesů, že její poslední slova prý byla: «Miluji svobodu!».

Bůh nás chraň před islámským terorismem. Ale kdo nás ochrání před cynismem západních aranžérů, připravujících svými srdcervoucími fotografiemi půdu pro nikdy nekončící válečný běs?

Aktualizováno 28. 11. 2014
Konečně, holokaust nemluvňat je tu.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ