Haifi: „Islámský stát“ dílem sionistů

Yasmina HaifiYasmina Haifi, nizozemská členka ministerstva bezpečnosti (jinak zjevně Arabka), prohlásila na Twitteru, že tzv. Islámský stát (IS, ISIL, ISIS) nemá nic společného s islámem, a že jde o dílo sionistického hnutí, které má islám poškodit. Co víc, frontman skupiny, al-Baghdádí (ale že zrovna Irák…?), je podle Haifi Žid.

Nevidíme jediný důvod, proč by tomu tak nemělo být. Teatrální Obama, naprosto nepravděpodobné záměry Islámského státu, jakož i jeho opulentní propagace v médiích, podezřelé video s popravou (fingovanou?) «amerického občana», jehož kat vykazuje rysy průměrného Američana/Izraelce na kokainu…

Ekonomicky umrtvená Amerika potřebuje válku jako feťák dávku, tak se jí věrní sionisti rozhodli pomoci. O ISIL jsme již psali.

Zdroj 1 (Ona ta holandština zní skoro jako jidiš…)
Zdroj 2 (zajímavé detaily)

Aktualizováno.
«Islámský stát» řízen z amerického velvyslanectví v turecké Ankaře – článek na Zvědavci.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(7 hlasů, průměr: 4,29)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Haifi: „Islámský stát“ dílem sionistů

  1. 4444 napsal:

    jo mužou za všecko ty židi oni mi vyskakujou v noci ze zdi protože sou to židozednáři a říkají že sem prase a taky mi tancujou po bitě a spívají havanagila ty židi a chtějí mě obřezat ale já se jich nebojím polil sem je svědcenou vodou ty židy a oni zařvali a zkočili do dřezu a tam z nich zustal jenom takový olejovy hnědy flek stěchžidů a kočka to olízla a scípla.

  2. 5555 napsal:

    A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci! Ty vám vlezou všude a strašně rychle se množej!

VLOŽIT KOMENTÁŘ