HANNIG: Nic neuškodí věci tolik, jako její obhajoba špatnými argumenty

Prezidentskému kandidátovi Petru Hannigovi záleží na každém, kdo je aspoň z poloviny tak moudrý jako prezident Miloš Zeman, a proto vydal následující prohlášení:

Vážení přátelé, i když chápu vaši snahu mi pomoci v boji o Hrad, prosím, neargumentujte vůči panu prezidentu Zemanovi jeho zdravím, či únavou. Nemocný nebo unavený moudrý člověk na Hradě je pro ČR mnohem cennější než zdravý či svěží zaprodanec.
Děkuji a prosím sdílejte tento můj komentář.

Je to tak. Proto jakákoli slovní či obrazová nepodpora stávajícího prezidenta, poukazující na jeho případnou nemohoucnost, ale vlastně i jakákoli «srovnávací reklama» Miloše Zemana a Petra Hanniga ve prospěch druze zmíněného není a ani nemůže být součástí oficiální a autorizované kampaně Petra Hanniga, který Miloši Zemanovi naopak přeje pevné zdraví a politické názory co nejpodobnější těm svým.

Petr Hannig tu totiž není proti Miloši Zemanovi, ale pro něj; lhostejno, jak lítá bude kampaň jeho (Hannigových) neřízených podporovatelů. Tím se také Petr Hannig liší od všech ostatních kandidátů. Ale to je snad každému rozumnému člověku dávno jasné…

— — —Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u HANNIG: Nic neuškodí věci tolik, jako její obhajoba špatnými argumenty

 1. r.m. napsal:

  Iděs znovu zaperlil. Po rychlokurzu inkluzívní matematiky redaktoři došli k závěru, že 90,3 je méně než 78,6.
  „Masa sníme o polovinu víc než za socialismu,“ píše Idnes. Je úplně mimo
  http://www.novarepublika.cz/2017/12/masa-snime-o-polovinu-vic-nez-za.html
  Za pozornost stojí obzvláště srovnání s rokem 1980 a pak s rokem 1990, kdy ještě dozníval vrchol ekonomických „hrůz socialismu“. Poté, až do roku 2011 celková spotřeba masa v ČR vytrvale každým rokem klesala… A přímo se zřítila v první dekádě kapitalismu mezi roky 1990 a 2000 – z 96,5 na 78,6 kilo na člověka a rok.
  I ten blyštivý, vyzdvihovaný údaj za současnost (2016), totiž 80,3 kilogramů, je hluboko pod skutečností nejen roku 1990, ale i roku 1980 (90,3 kg) a při dynamice růstu spotřeby masa za socialismu odpovídá první polovině 70. let minulého století.

VLOŽIT KOMENTÁŘ