Heil EET!

Tak dnes prý startuje druhá fáze té estonské tortury, nebo co zkratka «EET» vlastně znamená.

Ze včerejší návštěvnosti tohoto webu, o 20 % nižší oproti normálu, skromně usuzuji, že spousta občanů se, místo nudění v práci, zaobírala zprovozňováním jakéhosi zbytečného*, byrokratického, neefektivního sprasku, technicky asi tak dokonalého a smysluplného jako první vzducholodě, vynuceného na Češích užhorodským nájezdníkem a jeho rádoby fašizující kohortou. Případně čekáním ve frontách, které sprasek přinesl a ještě přinese.

Čech si to však nechá bez obav líbit, případně se nějak polovičatě přizpůsobí. Ti odvážnější možná vyskočí z okna, když si pro ně přijde exekuční sonderkommando Agrofertu kvůli nezapsanému FIKu nebo datli.

Ale cizácká vláda nepadne, i kdyby neagenti na laně upleteném z loterijních lístků každému otce oběsili. Takoví už jsme my, občané Czechia.

Čím vyšší útlak, tím vyšší poddanost. To je tak krásně paradoxní. (A proto je to pravda, řekl by Petr Hájek.)

Jedině tento krvavý paradox žene Českou republiku kupředu, k zítřku světlému jako výlohy zavřených obchodů na návsi; do rezignace, z níž ho vytrhne jenom nabízená kobliha a další billboardové volby.

* pokud nemáte firmu z Babišova holdinguSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Život dnes. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů u Heil EET!

 1. r.m. napsal:

  Krácení tržeb se stalo tak masovou záležitostí, že nešlo nezasáhnout. Kdyby Česká správa sociálnho zabezpečení mohla kontrolovat, jestli se vyplácejí mzdy podle podle zaručených minim pro celkem 8 mzdových kategorií, nestalo by se to.
  Takhle každý z černých nepřiznaných peněz mohl platit na černo na ruku a oficiálně pouze minimální mzdu s minimálními odvody. Vyráběli tím armádu bídných důchodců a nemocných, kteří neměli z dávek počítaných z přiznaných mezd na bydlení, jídlo ani léky.
  Ten, kdo to mohl změnit byla židovka Marksová na MPSV a jí řízený Inspektorát práce. Nestalo se tak, takže máme EET a já tomu dokonce fandím.

 2. Ondřej Sidor napsal:

  Díky za komentář. Zdá se, že do toho vidíte víc než já. Můj náhled na EET je možná až příliš zjednodušený – zkrátka nechápu, proč se NAJEDNOU neobejdeme bez nějaké paskvilní online vysírky. Tisíc let obchody fungoval bez LTE/Wi-fi. Proto EET vidím spíše jako určitou křeč, se kterou se vládní šamani snaží povzbudit ekonomiku, nedlouho před jejím definitivním rozvratem. Ale nejspíš je tento aspekt v případě EET zcela irelevantní – a jde pouze o Babišův volební tahák, aby si mohl dát na billboardy: „Ha! Zatočili jsme se zloději. Volte ANO“

 3. r.m. napsal:

  Pravicové židovlády tatíčka Klause se postaraly o rozpad tradičních kontrolních mechanismů, aby si mohly nakrást, ale nezavřely za sebou dveře. V jiných státech berňák přijde do hospody a obrat odhadne podle počtu židlí a sortimentu. U nás zmodralý židobolševik takové nebezpečí fyzických kontrol odstranil. Něco muselo přijít.
  EET je další bod procesu, po kterém veškeré sociální náklady státu ponesou lidé do maximálně vyšší střední třídy, aby nejbohatší nemuseli platit vůbec nic.
  Žijeme ve státě, kde fiktivní minimální mzdy vyplácí už i Karlova univerzita. Ctnostní akademici tam žerou v menzách výhodné meníčko, aby pak posíleni mohli mudrovat nad fašizací společnosti. Nenapadne je, že výzkumný materilál mají hned v přízemí a ve sklepích pod kancelářemi a posluchárnami.
  Po několika fackách od údržbářů, uklízeček a vrátných by to „vzdělancům“ došlo rychleji. Ti všichni jsou tady neevropsky a protizákonně vykořisťovaní.
  Že fiktivní minimální mzdou dochází k trestným činům krácení pojistného a spol. nikoho nezajímá. Hospodářská kriminálka dokonce ani nedokáže pochopit o co jde.

 4. Judel Afterduft napsal:

  Náš Ondřej Rabiš má vištróna. Kradli putykáři? Kradli jak straky. Kdybyvá nekradli nebylo by možné blýsknout se přes EET.

 5. r.m. napsal:

  Zlodějny židovské lesby: http://neovlivni.cz/tag/nen/
  Pracuje pro socanského zloděje Tesaříka, činost pokrývá židovský zloděj Jelínek, dříve poradce Václava Lahvela, nyní ve firmě židovského agenta StB Donatha.
  Jelínek je známý z vyprovokování antisemitské kauzy v Pardubicích ohledně pokusu zabrání náměstí před školou ve prospěch amerických židů.

 6. r.m. napsal:

  Nalezl jsem propagaci nebezpečné antisemitské publikace editore. Měli bychom to ohlásit.
  Rodinné dědictví – Jména Židů v Čechách a na Moravě Bondyová – http://www.sleviste.cz/odborna-literatura/rodinne-dedictvi-jmena-zidu-v-cechach-a-na-morave-bondyova/
  Vytváření takových seznamů je přeci vrcholně nebezpečné, nedemokratické a vůbec.