Hezký útok

Už zase jsou všichni Čárlí a ve válendě s terorismem. Všechny režimní blogy hoří spravedlivým patosem, vzývajíce Izrael. Jako vždycky. Co se stalo? Ále… zase ta Negrie, pardon, Francie.

Honem si to nalistujte na twitru nebo na fejsbuku, jinak vám agenti FBI ustřelí hlavu dronem. Klíčové heslo je #NiceAttack, hezký útok. Útok se totiž odehrál na promenádě v Nice. Plus minus 100 mrtvých, jako obvykle.

Nechme nyní bezobratlé politiky vést unylé proslovy a afektovanou homosexuální mládež sdílet morální fejsbuková stanoviska.

Hezky to řekl Gustáv Husák: «Hranice nie sú korzo.»

Nejsou hranice – není korzo. Abychom se mohli pokojně promenovat na veselicích, musí se pohraničníci promenovat na hranicích.

Co na tom ten politický sliz, který se už jistě chystá do dalšího po zuby střeženého průvodu falešné solidarity, pořád nechápe, to nevím…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Hezký útok

  1. Yisrael Beitenu napsal:

    siajej ciajej siajej viva viva israel stoji za vami klidne muzete spat. Erdogan smeten ,a co dal? Ptejte se Bilderbergu ti vedi ffse vzdyt je zalozili spravni hosove z SS ze?

  2. DžugaŠvili napsal:

    charLIE, pejzbúk

  3. Cobolo to bolo napsal:

    Josef Dzugo pis kratsi komentare ,ty vzdycky zdrzujes dlouhymi rozbory a jdes do hloubky. nech taky misto pro ostatni

VLOŽIT KOMENTÁŘ