Historická fakta o Největším Čechu – Karlu Schwarzenbergovi

«Následující řádky by nikomu neměly být putna.»
Martin C., gay

Nemrtvý Karel Schwarzenberg fakticky ukončuje politickou kariéru v ČR (dále bude českému státu škodit jen mimo něj, jak byl vždy zvyklý) a je tedy namístě shrnout požehnanou biografii tohoto trilobita z Bilderbergu.

 • V roce 863 Karel Schwarzenberg neúspěšně přesvědčuje Cyrila s Metodějem, aby na území Čech přinesli angličtinu nebo aspoň němčinu. S neuvěřitelnou neprozřetelností věrozvěstů se potýkáme dodnes.
 • Kolem roku 965 doprovází do Prahy Ibrahima Ibn Jakoba, historicky prvního Žida na území českého státu
 • V době temna píše kritiku Jiráska, jehož opovrženíhodnou osobu i prohusitské postoje bystře předpověděl.
 • Zastává se Masaryka ve věci nepravosti Rukopisů i neprávem obviněného Leopolda Hilsnera. Kde se děje nějaká nepravost, Karel Schwarzenberg je vždy při tom.
 • Ve 2. světové válce bojuje proti nacistům, komunistům, i proti spojencům, co bombardují Plzeň.
 • Vyslovujete-li jméno sira Nicolase Wintona, vyslovujete i jméno Karla Schwarzenberga. Byl to on, kdo mu poradil zachránit Židy a ne sad po dědovi.
 • 14. 5. 1948 zakládá stát známý jako Izrael, cudně skrytý za pseudonym OSN. Aristokratická skromnost jak se patří!
 • V 50. létech v době stranického antisionismu rozpoutaného na Stalinův námět Rudolfem Slánským se K. Schwarzenberg zastává neprávem odsouzených funkcionářů KSČ. Poté se zastává právem odsouzeného Rudolfa Slánského.
 • Během Pražského jara stojí za Dubčekem, nedlouho poté před sovětskými tanky – to když prosí posádku, zda by dobře míněnou dávkou z kulometu nevyléčila akné mladému Sašovi Vondrovi. Snímek pořízený Václavem Havlem z jeho konspiračního bytu však může oblétnout svět až o dvacet let později a se zcela nesprávným popiskem. Tak dlouho K. Schwarzenbergovi vrozená skromnost nedovolila zmínku o fotografii. «Toto je fotka čínského disentu,» rozumějí pak huhlajícímu Karlovi jeho Mnichované a o světovou senzaci je postaráno – zrodil se «muž před tankem».
 • Po srpnu 1968 jsou s Františkem Kriegelem jediní dva, kteří nepodepsali Moskevský protokol. K. Schwarzenberg v Moskvě dokonce ani nebyl!
 • Od roku 1969 až do listopadu 1989 se zastává Niny Divíškové, Marie Rottrové, Marty Kubišové a dalších, kterým nevoní gulášový socialismus Gustáva Husáka – vaří pro ně nesocialistický guláš ve své vídeňské rezidenci.
 • V roce 1990 zakládá Občanskou iniciativu, ale hned nato ji škodolibě přejmenuje na Občanské fórum, aby vyniklo Havlovo ráčkování. Takhle se Karel špičkoval i se Špačkem.
 • V roce 2009 shání Miroslav Kalousek pro svou nedůvěryhodnou „judeokřesťanskou“ stranu TOP09 důvěryhodnou postavu Žida, křesťana nebo topenáře, který by ji důstojně reprezentoval. «To všechno jsem – víc než si myslíš, Mirku!» hlásí se K. Schwarzenberg do služby. Volební výsledek je strhující, Mirek z něho padá naznak – víc než se svými padáky.
 • A dál už to znáte.

Prožitek tohoto heroického seznamu může být natolik koncentrovaný, že ne každý bude schopen tato fakta přijmout. Dovolte mi proto alespoň trochu naředit hutnou atmosféru hrdinství Karla Schwarzenberga obrázky, které mi přišly od zavilých zemanovců z KLDR, Kuby a Běloruska. Po tomto naředění snad již každý uvěří. Mějme na paměti, že ty strašné obrázky jsou tu jenom proto, aby utužily víru v Největšího Čecha.

***

B. J. Becherowitz je vždy připraven nakopat sudeťácké zadky

Hradschin 3-D

***

M. Z. na hrad

M. Z. for president!

***

Nevolme nemrtvé

Miloš is not undead!
***Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Historická fakta o Největším Čechu – Karlu Schwarzenbergovi

 1. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  Ale vzdyt Karlovi nemuze byt tech tisic let ac na ne vypada . Jinak by to byl rekord do knihy rekordu ve Velke Knize zalozene v Israelu prave Karlem . Jiz brzy se setkaji v putyce skamosem Vaskem Saskem v te v Dablove udoli kde spolu pochrochtaji nezli je Natahnihnatu spali jakozto nepouzitelne odpadky

 2. shaalom Tydlitach napsal:

  jde-li o toho slavneho cecha karla nemce, pak volam “ Cechy nemcum “
  a tise jen pro sebe si mumlam „a pan Buch taky mit uns ! „

VLOŽIT KOMENTÁŘ