Hitlerovy projevy (už asi) po osmnácté

Hitlerovy projevy (už asi) po osmnácté: Kamas rozdávající, Pecina bodující, židle praskající, (ne)justice ohromující. Takže jako vždycky…

2. června 2014 od 8.30 začal osmý trestní senát Městského soudu v Brně rozplétat kauzu jedné zapovězené knihy z nakladatelství guidemedia, obviněné z podpory a propagace k potlačení. Jako by těch osmiček nebylo dost, jedna z židlí neudržela tíhu svědomí Jana Šinágla, a pod polistopadovým odbojářem praskla.

Poté Státní zástupce Jan Petrásek z bezpečné vzdálenosti dozoroval Pavla Kamase, který se naopak zhostil role židovského trhovce a před budovou soudu expedoval z (nahnědlých) krabic zájemcům ony (bílé) knihy. V budově soudu mu to zakázali, asi aby nepraskla. Poté nás mrzelo, že jsme se taškařice – nakonec – nezúčastnili i my.

Mezitím se tedy v rámci absurdního dopoledne předčítaly titulky i celé stati, představení byl samozřejmě přítomen – jako zástupce vydavatele, neboť obžalovaní nevypovídali – Tomáš Pecina, ten známý sudetofil, sionista, ne-antifašista a především právník, a samozřejmě zase válel, takže mu zkrátka musíme dát za pravdu, a to i kdyby se snad vbrzku dal na pojídání dětí.

«Samozřejmě, že kniha je propagací nacistického hnutí. Co bychom taky mohli čekat od Adolfa Hitlera jiného.» Tak stojí v MfD z 2. 6. 2014 radostná slova tohoto velkého člověka (jak jinak byste označili ctitele francouzského 60′s popu?); vůkol nějaký text, asi kuckání pražské kavárny.

Zevrubný popis událostí čtěte na Novinkách, jakož i Pecinkách.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ