Hrebenar: Bartošovo spiknutí proti lidstvu

Za všechno mohou Bartoš a cyklisti«Zákazník přijde pro dodávku a chce tranzita, popisují prodejci. Nebylo by to nic divného, ale stalo se to v dealerství fiatů. Nejen laici tak dodnes říkají jakékoliv dodávce.» (Zdroj.)

A jak to vypadá, daleko větším pojmem než ta rezivějící herka se zatím stal – Adam B. Bartoš. Skutečně: knihy tohoto význačného českého spisovatele dosahují takového věhlasu, že maminka přijde do knihkupectví a chce «Bartoše» – čímž zkrátka myslí pohádky pro děti

V některé ze svých vyprávěnek pak A. B. Bartoš zřejmě musel přirovnat Japonce k Židovi nebo něco podobného, takže kdokoli teď kdekoli na planetě Zemi učiní to samé, jeho počin bude okamžitě připsán na vrub geniálnímu spisovateli (nejen!) dětské literatury…

Zdá se tedy, že heslo «za vším hledej ženu» (případně Žida) bylo konspirátory konečně odhaleno jako nepravdivé a záměrně klamné. Ve skutečnosti jsme všichni obětí celosvětového spiknutí A. B. Bartoše. Vy i já. A vozíčkáři obzvlášť.

HrebenarCo to plácá? Každý ví, že tyto stránky – CD89.cz – jsou projektem Jiřího Hrebenara. (Pozor, klikatelné.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Hrebenar: Bartošovo spiknutí proti lidstvu

  1. hoboj schlom napsal:

    Je vsak znamo ze Vandas a Batora (jez pronikl do nejvyssich mist veleni statu zpivaji u Stalina v noci fasisticke pisne SS jez si nataceji na Utube . Velmi casto potom pry tahnou do verejnych domu (kde „katolik Halik“ ) provozuje pod taktovkou Strausse orgie ,coz je znacne zavadejici alebrz zde s epotvrzuje ze velka cast zidu slouzila v elitnich jednotkach SS a werhmachtu . Neveril jsem tomu kdyz to vysvetlovali primo tvurci poradu z zidostatu ale vysvetleni bylo velmi padne „prezili“ a proto to take delali . Jen ten klucina Bartos mne to doho nezapada , on tam nechodi zpivat (mozna ale pise noty a slova) a casto tvrdi jak zida miluje ze jsou jen pomyleni . Oni I zide po poslednich akcich onoho spasitele zidu z celeho sveta Natahnihnatu verejne na TV rikaji ze je silenec ale kdo z jejich vudcu nebyl silenec?

VLOŽIT KOMENTÁŘ