Hroch proti islámu

Taky budete volit vlky, kteří s těmi nenažranými prasaty zatočí? My ano!

Vepře islamistům zbaští hroši naši sádelnatí
Plány teroristů zbaští hroši naši sádelnatí. A jaký je váš index BPI? (foto: komik.cz)

Pozn. editora: Hroch v titulku je narážkou na stejnojmennou komedii Karla Steklého z roku 1973, která skvěle popisuje davovou hysterii (tehdy dubčekovsky protiruskou, nyní konvičkovsky protimuslimskou).

V souvislosti s žínkou na fotomontáži, jejíž dědeček mimochodem «zahynul v koncentračním táboře Mauthausen a babička trpěla v koncentračním táboře Ravensbrück» (zdroj), se sluší dodat, že Židé – stejně jako muslimové – vepřové maso nejedí. Což je obzvláště dojemný fakt, vzhledem k tomu, že psychotická posedlost vepři, zosobňovaná ať už ostentativním pojídáním vepřového masa či vyvěšováním prasečích hlav ve veřejném prostoru, je vlastní všem vulgárním protimuslimským iniciativám, které se přitom profilují prožidovštěji než stát Izrael. Vskutku zajímavá schizofrenie… Která ale zase nakonec tolik zajímavá není, spíše jenom smutná. Ostatně, podívejme se na Konvičku…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Hroch proti islámu

  1. prasopes napsal:

    a ja na prvni pohled videl veprovici co ma kolem krku kalouska. zdani nekdy klame

  2. Spravedlivy Slunickar (SS) napsal:

    tuhlen vam takle stojim v reznictvi frontu na kus mrsiny a vleze tam nakej krovinorez, na svy cerny tupy tlame mu visel bochan, rikam si divny,ale co, dnes je doba multakova, nedivim se nicemu, at ma bochan kde chce, jen sem si pomyslel, ze k tomu bochanu se mu hodi stangle salamu. a taky jo; nedbaje fronty,neomalene, hned ve dverich vola „salam a lejkum“. reznik jen povytah oboci “ salam a co ??“. to druhy nemeli..

VLOŽIT KOMENTÁŘ