I člověk s jiným názorem je člověk jako ty

Na tomto webu netrpíme rasovou ani jakoukoli jinou nenávist. Čech nebo Žid, nikdo by neměl čelit trestnímu stíhání bezdůvodně jenom pro svůj původ či názor, který zrovna není v kursu.

I člověk s jiným názorem je člověk jako ty
Žertovná hejtfrý koláž (klikněte pro zfetování)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

16 komentářů u I člověk s jiným názorem je člověk jako ty

 1. Spravedlivy Slunickar napsal:

  vsude se rika, jak dulezita je prevence. nebylo by proto treba hlidat, popripade trestat uz jen myslenky, ba i jen podezreni na ne ? nic neponechat nahode ! to by tak hralo, aby si lidi mysleli co chteji ! na mysleni mame svy kadry, normy, tabulky. to by treba silenci mohli si myslet, ze kral je nahy a ma ho malyho… ve vsem ma byt ordnung !

 2. Fri-kul-in napsal:

  HATE FREE ! Supeer! jak je neco zadara, tak se na to u nas stoji fronty. nenavist zdarma a laska za penize. tak vidis Vasiku, ty stara kurvo, jak dochazi na tvy hezky slova.. Nikdy nezapomeneme !
  to mi pripomina : Musi byt dnes clovek rabin, aby mohl rict/napsat CHATRA CHAZARSKA ?

 3. Shaalom Tydlitach napsal:

  I člověk s jiným názorem je člověk jako ty – o tom neni nejmensich pochyb. Naprosty souhlas. I clovek bez nazoru je taky clovek.
  Ale pozor !!! Lze tez potkat ( doufame, ze jen ve sci-fi,hororech, mozna vyjimecne i v tzv. realite ) i bytosti humanoidniho vzezreni, jako napr. ufony, upiry, bioroboty, certy, zombiky a jinou havet. Kupr. proces zombifikace lidi uz je davno vyladen a nyni uspesne masove nasazen ! -)
  Je to rehole !

 4. Gojim Mordowitz napsal:

  vidim, pane Sidor, ze ani Vy nejste imunni vuci podmanivemu kouzlu Verunky Tydlitaat; jiz duhovatite a az vam zcistajasna vyrasi pejziky…sejdeme se na klezmerce. inu vsechny cesty vedou do Jerusalema))) pomalu ale jiste
  ps. kdy nam predstavite sve kosher dvojce Vy? neostychejte se !

 5. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  My vitame premjenu pana Sidora ,zdravime take s. Stworu vypada jako muj bratr . Cim to je ze jsme si tak podobni ?? Jako vejce vejci nekdo mensi ,nekdo vetsi ale to vejce je vejce sisate. Zdravime take sestru Tydlitat se odmlcela co to?? Ze by se tak dlouho holila??

 6. Shaalom Tydlitach napsal:

  V. Zaznobin: Židé byli vytvořeni egyptskými kněžími jako věční vnitřní otroci
  http://www.nwoo.org/2016/03/16/v-zaznobin-zide-byli-vytvoreni-egyptskymi-knezimi-jako-vecni-vnitrni-otroci/

 7. Spravedlivy Slunickar & naruzivy obrazku ctenar napsal:

  opet konecne klikatelny obrazek!! lec velke zklamani, po kliknuti zadne nezfetovani. natoz mysli rozsireni. stale jsem zfetovan jen svym egem.( nicmoc trip.(( bad trip, rekl bych
  VICE KLIKATELNYCH OBRAZKU !! prosim

 8. Emerich Erdos napsal:

  Ta podoba rabína Bartoše a vlastence Petera je opravdu ohromující!

 9. OS napsal:

  I maďarský rabín si všimne, že D. Peter má, na rozdíl od pana Bartoše, pro Židy typické „myší“ uši a bramborovitý tvar hlavy. I charakter zdánlivě podobných očí je při bližším pohledu zcela odlišný. Světla židovského předáka se na člověka dívají s (rovněž typickou) tupou oduševnělostí (kterou neznalý člověk mylně považuje za znak vlídnosti), v leckdy jaksi spokojeně přimhouřených očích ABB můžeme číst všechno, jenom ne tuto (zvláště když neklidně těkají ze strany na stranu, skenujíce všechny pravdoláskaře v okolí).

 10. MUDrc SIONSKY napsal:

  Katechismus hebrejce v SSSR
  První červnovou sobotu roku 1946 zabavila tajná policie v Leningradské chorální synagoze u izraelských diplomatů (kteří tehdy ještě neměli imunitu, Izrael byl vyhlášen teprv 14.5.1948) anonymní knížečku, podle tisku i papíru vytištěnou v cizině, a Ždanov ji odnesl k Stalinovi. Ten nejprve myslel, že jde o provokaci…
  http://tnit.fr/book/katechismus.htm
  CO SI O TOM MYSLITE ? JE TO PODVRH ?

 11. MArk napsal:

  Evropan má velkou nostní kost, Ž..id je asiat, kterou ji má v porovnání velmi malou (jako groid). Proč má Adam silné obroučky u brýlí, aby to nebylo vidět? Podobně Kakalbotka

 12. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  Samozrejme je to podvrh, copak by zide snad byli schpni neco takoveho realisovat???Cistota dusi je ocividna jak ve vzhledu tak i v konani samem. Kde se nam toula vydavatel? Ze by na zajezdu v Jerusaleme novem to hlavnim naasen Meste ?Hezky sabat preje Kleba vsem dusim spriznenym

 13. Shaalom Tydlitach napsal:

  jaka cistota dusi? neracil se, kleberstein, nahodou posrat ? u toho dobytka vyvoleneho, nadlidi takto pry, necekejte ani cistotu usi !!! byste mne vazne nasrall, ach !

 14. Spravedlivy Slunickar (SS) napsal:

  NADLIDE ?? Hmm, to uz jsme nekde slyseli,ze?!
  VYVOLENI ?? Nekdo je a priori vic nez ostatni ?! to zni jako nejaky pozidany fasismus!! bacha, na to mame paragrafy !! a nejen talmud (potazmo vzato judaismis ) naplnuje skutkovou podstatu trestneho cinu..

 15. VYVOLENY NADOPICAK napsal:

  BYT VYVOLENY
  JE JAKO KRACET
  PO CESTE POSETE DIAMANTY
  K PALACI
  KRALE
  EGA

 16. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  boooze boooze sestra Tydli ona je cela hin . Ze by ty pihy nad perem zruzovely???

VLOŽIT KOMENTÁŘ