Inside jobs. Gates inside

Ačkoli drobná globaliϟϟační paralela by tu byla…

Nový světový (ne)řád se nás pokusil naočkovat svou mediální realitou už před dvaceti lety. Válka v Afhgánistánu měla být pro naše dobro. Ale přišlo se na to, že byla neefektivní a neekonomická. A tak se bitevní pole stěhují do krevního řečiště. Každá z miliard vašich buňek se stane takovým malým Afghánistem (Vietnamem/Irákem/Libyí/Sýrií/…) globálního «mírotvorce», který vám chce přinést dobro…

Ze dvou budov bylo nakonec sedm. Ze dvou vakcín bude… kolik?
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Inside jobs. Gates inside

  1. Stanislav Kapr napsal:

    Koronavirus v Číně. K nám se nedostane. Má to Tom Hanks. Už je u nás. Nasaďte roušky. Zavřete obchody. Zavřete školy. Jen na dva týdny. Umřel první. Zázračný lék remdesivir. Pošlete nám ho z ameriky. Vakcína na koronaviry neexistuje a nikdy nebude. Vakcínu už zkouší Izrael. Vývoj vakcíny bude trvat 5 pět let. Už jen 14 dní. Druhá vlna. Zavřete všechno. Hory mrtvol nestíháme. Vakcína už je. Izrael je proočkován. Už jen dvě neděle. Třetí vlna. Musíme to naočkovat :(. Musíme si na Covid zvyknout. Brazilská mutace. Agresivní mutace. Očkovat dvakrát. Indická mutace. Očkovat se bude dvakrát do roka na věky věků. Respirátory nosit navždy. Očkovací pas.

VLOŽIT KOMENTÁŘ