Islamisté na Dačicku podřezali hospodářská zvířata

Vraždící imigranti na Dačicku? BlábolVe Studené pak znásilnili ženy a děti a ve Strmilově si opékali starce!

Teď vážně: nějaký podčlověk aktuálně zaplavuje český internet «zprávou» v tomto znění:

Lidéřovice, Dačicko,15.7. 2015. Skupina arabských „uprchlíků“ bezdůvodně podřezala veškerá hospodářská zvířata u našeho souseda, drobného zemědělce. Přežil pouze kůň, který byl bezpečně zavřený. Po policejní akci s termovizemi jich bylo deset pochytáno, dalších cca 80 bylo dopadeno v okolí Starého města pod Landštejnem. Tam dokonce zabrali obydlený dům. Sdělovací prostředky o tom samozřejmě mlčí.

Možná to psal JXD, možná ten samý člověk, který psal kdysi podobné speciálnosti o jakýchsi telepatech, kopajících do lidí elektrickým proudem.
Nejasný blábol, kolující v diskusích na různých webech (a nepřekvapivě i na facebooku IvČRN), je samozřejmě čirou smyšlenkou.

V poslední době jde již o druhý pokus diskreditovat krajinu, v níž žiji – novácký paskvil Doktoři z Počátků šlape po Počátkách na Pelhřimovsku, nyní se nějaký blázen otírá o malebnou vesničku jménem Lidéřovice a další skvělé obce na Dačicku. Nevím, možná to nějak přitahuji…

Aktualizováno.
Na každém šprochu pravdy trochu? Nakonec tedy zjevně může jít o sci-fi parafrázi zprávy o odhalení cca padesáti jižanských uprchlíků ve Slavonicích, potvrzenou prý tamějším policistou. (Ale kdoví, zda taky nejde o kec z fejsbuku.)

Aktualizováno.
A takhle to končí: Žena na Facebooku lhala o migrantech vraždících zvířata, hrozí jí vězení. Bábě v sociální síti – a nyní již i té policejní – blahopřejeme.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Islamisté na Dačicku podřezali hospodářská zvířata

 1. Karel napsal:

  Pěkný:
  „nyní se nějaký blázen otírá o malebnou vesničku jménem Lidéřovice a další skvělé obce na Dačicku“

  Jenže autorkou fámy je přímo jedna obyvatelka Lidéřovic, která ještě ve čtvrtek večer se na facebooku hádala, že se to opravdu stalo sousedovi. Nakonec se v noci omlouvala, že to pravda není, jen slepě důvěřovala svému důvěryhodnému zdroji :-)

 2. kuki napsal:

  A ako vieme, že aj toto nie je podfuk?

 3. OS napsal:

  Spýtali sme sa pána farára.

VLOŽIT KOMENTÁŘ