‘Já nechci mít zase Žida za zadkem.’

jedlíkNa východě Palestiny se začíná s reprízou scénáře z Gazy. Maskovaní ozbrojenci, asi jen skutečnou náhodou a shodou okolností vybaveni moderními zbraněmi používanými izraelskou armádou, násilím zabírají úřady v některých palestinských městech.

Nepřekvapilo by mne, kdyby se v řádech hodin, maximálně dnů, vynořily požadavky židovských menšin na uspořádání referenda o připojení k Izraeli, podložené masově vyjádřenými obavami z palestinského teroru a šikany hebrejsky mluvících obyvatel. Referendum by se dalo zvládnout tak do týdne, týmy už to mají z Gazy nacvičené, možná zbyly i nějaké hlasovací lístky (možná se dokonce s jejich tiskem už dopředu počítalo) a jsou připravené k distribuci. Výsledek bych odhadl tak na 94–97 % pro připojení k Izraeli – a celá sranda se bude moci posunout do další oblasti. Proč by se úspěšný a vyzkoušený scénář měl měnit? No – a Izrael bude zase o kousek větší – a zase bude o kousek blíže k nám. A brzy ho budeme mít doslova za zadkem – a to rozhodně dobré není.

Právě proto mne osobně dost překvapuje a stále více vadí, kolik názorů a lidí u nás postupu Izraele víc či méně fandí, někteří neváhají postupnou a potupnou likvidaci Palestiny jako samostatného státu na plnou hubu oslavovat. Nerozumím tomu.

Copak si tito lidé neuvědomují, že v případě vymazání Palestiny z mapy světa se pracky židovského golema dostanou zase na východní hranice Slovenska? Slováci a my se sice ještě nemusíme bát až tak moc, jak už se dnes nutně musí bát obyvatelé států pobaltských, které má Žid tendenci považovat za své jen dočasně opuštěné državy, ale ostražití bychom už asi být měli. Namísto toho jásáme. Kde je chyba?

Můj názor na Izrael by se asi dal vyjádřit slovy hejtmana z povídky Františka Nepila O lotrech o Zubaté tety, který o tlupě lapků, s kterými se ale na čas spřáhl, aby následně dosti drsně procitl, prohlásil: «Byli jsme ochotni uvěřit tomu, že k balvanu, který hodili v Chyňavě do rybníka přivázali obecního drába pouze omylem…», nevěřím jim ani datum a také jsem nějak v běžném životě nepotkal člověka, který by s postupem Židů souhlasil. Přesto souhlasných názorů v tisku i jinde je spousta. Není to divné? Že by skutečně mohlo existovat něco jako ona pověstná pátá kolona v naší společnosti? Není to nemožné, vždyť od odchodu Židů od nás uplynulo pouze minus 24 let a kontakty a vazby mohou přetrvávat, ale maličko přitažené za pačesy to asi je.

Ne, nějak se nechce věřit, že tolik lidí a tak rychle zapomnělo. Částečně se to asi dá vysvětlit určitým znechucením nad stávající politickou situací u nás i v Evropě ale skákat skrzevá to do náruče Židovi? To mi připadá zcestné a velmi krátkozraké – to není ani z louže pod okap, to je rovnou cesta do pekla!

Jsem ochoten Izrael akceptovat na mapě, ale současně bych tam rád viděl nejen Palestinu, ale i Litvu, Lotyšsko, Estonsko, Moldavsko, Gruzii a další, a to jako samostatné a svébytné země, nikoli jako součásti nějakého pofidérního euroatlantického svazu Izraele, USA a jejich novodobých satelitů.

Zdaleka nesouhlasím se vším co se u nás a v Evropě děje, ale skutečně bych se nerad dožil doby, kdy bychom měli v kalendáři povinně zase o měsíc «Česko-židovsko-asijského přátelství» navíc, nebo (budiž bráno jako můra nejčernější) abychom dokonce absolvovali «referendum gazského typu» o vystoupení z Evropy a připojení k Asii.

Hezký den.

A jak to bylo doopravdy?
Text výše je pouhou otrockou parafrází výpisu ‘Já nechci mít zase Rusa za zadkem’ z typického blogu na idnes.cz, který můžete zhlédnout ZDE.

P. S.: Zavíráme kohoutky. Podobnost s odpíráním vody Palestině Izraelem čistě náhodná…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ