Filmen omen

Dobrá kompozice záběru.

Jude Renč(foto: žiDnes)

Aktualizováno 8. 8. 2015
Aktuálně se mi sem trousí návštěvy ze Seznamu na dotaz «Dědic Lídy Baarové». Normální vyhledávací dotazy, typické pro tyto stránky, najednou jako by neexistovaly. Wtf?
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Filmen omen

  1. Anonymní napsal:

    A kdopak Renčův film o Lídě Baarové ve skutečnosti produkuje, když producent Kovarčík exnul? Že by bývalý rekvizitář na Barrandově Petr Kellner, nejbohatší zloděj a lichvář v Česku s majetkem 200 miliard korun (PPF Group)?

  2. Anonymní napsal:

    ZTRACENÁ ZÁVĚŤ LÍDY BAAROVÉ Lída Baarová vždy říkala svým příbuzným z Česka, že její pozůstalost připadne jim (byt v Salcburku, obrazy, starožitnosti). V době, kdy jí bylo 85 let a její zdravotní stav se rapidně zhoršoval, ji začal navštěvovat jakýsi emigrant z Československa Peter Sommerauer, zahradník. „28. října 2000 – Salcburský policista Hans Sommerauer vídeňskému zpravodaji ČTK řekl, že Baarovou našla v jejím bytě mrtvou pečovatelská služba. Podle policie jde o přirozenou smrt, nejspíše selhání srdce.“ Poté nalezl policista v bytě Baarové, nikoliv u advokáta, závěť, ve které vše odkázala Peterovi Sommerauerovi… Všimněte si také shody příjmení policisty a dědice… Příbuzní Lídy Baarové na ně nepodali trestní oznámení, protože byli slušní lidé a nelpěli na majetku. Ale zjevně šlo o zmanipulování paní Baarové nebo rovnou o padělání závěti. V článku v MF DNES ze dne 10. ledna 2001 o posledním rozloučení s Lídou Baarovou v Praze je fotka toho pána a ehm, ehm, jako Čech opravdu nevypadá: „Miloval jsem ji a ona milovala mne,“ říkal český emigrant Peter Sommerauer a připomínal dávný bonmot, který Baarovou přirovnával ke stejně okouzlující herečce Adině Mandlové: „Mandlová má oči barové a Baarová má oči mandlové.“
    http://kultura.idnes.cz/s-baarovou-se-rozloucili-i-cesi-dms-/filmvideo.aspx?c=A001108_230710_filmvideo_was
    Lída Baarová byla hrdá vlastenka, žádná nacistka, přišla o matku, sestru i kariéru, vytrpěla si kvůli svému hloupému předválečnému vztahu s Goebbelsem až dost. Ale zřejmě se určité etnikum domnívá, že mají morální právo okrást ji o dědictví nebo zesměšnit ve svém nepovedeném filmu v parukách – Renč, Pauhofová, Burghardt.

VLOŽIT KOMENTÁŘ