Jak jsme předpověděli budoucnost (1.): Teplí cikáni

Cikán18. 10. 2013 jsme napsali (a nakreslili) glosu «Prahou prošel průvod Roma Gay Israel Pride. A jestli neprošel, tak projde zítra.»

Satirická předpověď se naplnila 3. 5. 2014, kdy v Praze (kde jinde) proběhlo unikátní setkání teplých cikánů, jak nás informoval server Romea.

Toto je samozřejmě jenom vrcholek ledovce. Máme za sebou stovky jiných dalších takových předpovědí, a tisíce před sebou. Berte tento článek tedy pouze jako takové nahlédnutí do naší kuchyně. Pro nás je to potvrzení, že jdeme správným směrem.

Pro předpovědi dnešní společnosti či politiky je nanejvýš potřebné umět uvažovat nejen racionálně (což už dnes, pod tíhou odmala násilím vyučované korektnosti, málokdo umí nebo si troufne), nýbrž spíše statisticky, především ale cynicky a satiricky; jenom tak se může stát, že vám vaše předpověď dalšího z příznaků smrti Západu vyjde na 100 % – a Putinovy fondy vám tak budou moci vyplatit pěknou sumičku.

Hovoříme samozřejmě o rublech. To vše v den, kdy v MfD stojí na titulní stránce zpráva: „40 % Čechů se bojí Ruska“ (ve skutečnosti je to statistika, kolik lidí se necítí být Čechy; souhlasí to docela i s našimi čísly). Ano, bojte se, bojte. O strachem zvětšené bulvy rusofobních potrhlíků je na východním trhu značný zájem, srovnatelný prý snad jen s poptávkou po Fabergého vejcích. Hm, vidíte, to by mohlo být další přilepšení k našemu předpovědnímu byznysu…

Jak sami vidíte, čeká nás světlá budoucnost… a navíc ji umíme předpovídat.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Média se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ