Jdeme si koupit časopis Týden

Bartošovská hrozba

Nepodceňuj bartošovskou hrozbu!

Aha, odtud vítr vane! Proto najednou takové halo. Nápisy «Tschechen raus!», «ABB ist unser Unglück!», nebo«Ohne Lösung der Bartoschfrage keine Erlösung des prawdolasken Volkes!» sice zatím ještě nikde nevidíme, ale Steigerwaldovy a tucet dalších komentářů k nim s úspěchem směřují.

„Češi určení k likvidaci“ hlásá typicky šokantně obálka časopisu Týden, na níž přes celou stránku trčí žlutá hvězda. Pod ní je obřím písmem vyvedeno «ůdiŽ manzeS», jenže pozpátku. «Antisemitská provokace na internetu,» upřesňuje týdeník.

Týden

Zdá se, že českým médiím, židovským obcím a vůbec každému, kdo chce světu vykřičet svoji pravdu, se po delší době ukrutně zastesklo po ‘hrozbě antisemitismu’. Tak ji zase vytáhli, zaprášenou zpod skříně, a dali se s útěchou do hry. Budou hrát proti Adamu Bartošovi.

To jenom on jediný totiž asi způsobil, že ŽOP loni odhalila na tuzemské internetové síti 156 antisemitin, zatímco předloni jenom 58, to on, jediný člověk, může za to, že někde v Přelouči (okres Pardubice; kdo nevěděl, může být antisemita) na škole byl ŽIDOVSKÝ žák (sic!) terčem šikany, to on, sám ve své protižidovské samotě, může za to, že nějaké člence židovské obce počmárali dům…

No, jdeme pro ten Týden.

Brzy – několik článků k té zcela neuvěřitelné, neoprávněné a srandovní (anti)semitské hysterii dnešních dní, ale i náckomiks. Máme se opět naci těšit.

Židovský žák na střední škole v Přelouči
Židovský žák na střední škole v Přelouči
Židovský žák na střední škole v Přelouči

Židovskou obec šokují seznamy Židů
Židovskou obec šokují seznamy Židů
Židovskou obec šokují seznamy Židů

Aktualizováno 6. 4. 2014
Třicetikorunový plátek za soumraku úspěšně zakoupen v jindřichohradeckém Albertu. V banálním a nikterak objevném článku, který se dopodrobna věnuje jedné rubrice na osobním webu A. Bartoše, je pouze pár zajímavých momentů, které si zaslouží komentář…

Nezbývá než popřát všem lidem dobré vůle dobrý den a dobrou zábavu, všem ostatním pak, ať ty Židy tolik nehltají, stejně už tu podle plzeňských encyklopedií vesměs ani žádní nejsou. A A. Bartošovi pevné nervy s tím ovíjivým svízelem různých odrůd, který se mu sápe po nohou při jeho běhu politickou kampaní; to je samo sebou.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ