Je třeba skoncovat s NATO

Zcela chladně se zamysleme, na co je nám NATO. Ano, právě na to.

K tomu, aby se nám po pozůstatcích silniční sítě čas od času promenádovali osmikoloví švábi a média a vítačští svazáci mohli pištět nadšením.

K tomu, aby ochotnická lemra čas od času pěla ódy na naše vojáky někde v Tramtárii a nikdo proti tomu nemohl nic namítat. Ó, jaká hrůza! Několik žoldáků zastřelili Tálibové na oslech, tím jsou to hrdinové jednou provždy, na věčné časy a nikdy jinak. Zdegenerovaná mládež už ani neví, že ve válce se umírá. A v té okupační a nesmyslné dvojnásob zbytečně.

K tomu, aby náš manekýn v ústředí Vojsk Washingtonské smlouvy házel velkohubými prohlášeními, jak je třeba zbrojit proti Rusku.

K tomu, aby do nás NATOaktual hustil články o tom, jak je ta naše úžasná čecho-americká armáda sexy, IN, hate free, LGBT friendly a pro každého.

Ne, na to člověk nemusí mít žádné ruské brýle, aby mu takové pojetí armády lezlo krkem. Kdepak nářky levičáků či pacifistů – tento falešný kýč «české» armády, utvořený podle mustru NATO pro rozvojové banánové země střední Evropy, musí snad ze všeho nejvíc štvát každého zapřisáhlého militaristu a jestřába!

Jakkoli ujařmený finanční kabalou stát je, jeho armáda by měla být alespoň trochu svrchovaná a nepřizdisráčská. Vždyť v co jiného by měl člověk dnes ještě aspoň trochu věřit, než v sílu vyhlášených českých zbraní?

Domnívám se, že tyto zbraně dnes nejsou ve správných rukou, či přinejlepším tyto ruce řídí zatemněné mozky, pro které je důležitější politika a mediální obraz, než skutečná služba vlasti.

NATO je především politický spolek, usilující o stvrzení moci jediného státu kdesi za oceánem nad vším světem – a podle toho bychom se k němu měli ve svém euroasijském prostoru chovat.

Pevně věřím, že až bude jednou vrchním velitelem ozbrojených sil někdo na svém místě, vyhlásí nad ČR bezletovou zónu pro všechny herky NATO. Úplně vidím, jak v Rakousku, Německu lidé ožijí a začnou sepisovat petice za to, aby ani jim ty krámy vykázané z českého obzoru nespadly na hlavu.

Pokud nás USA neustále přesvědčují o tom, že své dominance nad planetou neumějí dosáhnout jinak než uměle živenou konfrontací, pak je třeba obnovit tradiční hranici Západ – Východ, která se rozprostírala západně od Aše, a opustit tu umělou «NATO vs. Rusko», kterou jsme přijali po listopadu 1989, víceméně v pominutí smyslů některých našich humanitárních bombometčíků.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Je třeba skoncovat s NATO

 1. Desiderius Hampel napsal:

  Ve Třetí říši existovaly nezávisle na sobě Wehrmacht, Waffen-SS, Luftwaffe a Kriegsmarine. Proč si podle osvědčeného vzoru nevybudovat vlasní armádu, nezávislou na NATO?

 2. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  Dle nasich studii se SS delilo na 3 ruzne vetve , dokonce byla vytvorena jednotka SS z bratru zidu ale ti spadali k Waffen (od te doby se rika Waffle sladkym waffflim) a sice jak jsem se dozvedela od historiku z Israele ,zachranili si tim zivot a tim pomahali k budovani Velkeho Israele nejvetsiho to statu ve Vesmiru. To jen na vysvetleni bratru Hampeloovi. PS. NATO je mirove uskupeni branici mir vsemi prostredky v Treti risi to byly jednotky vrahu pod velenim Hitlera znameho narkomana a taky pedofila a jak se zjistilo i vraha (zabil svou pribuznou aby ho neprozradila pro sexualni perversitovani) dale byl na drogach a jiz v mladi byl podezrely ze je sam zid coz on ale tajil pouze par zidu ve veleni letectva a jinde to vedelo ale vzdy se muselo v synagoze prisahat ze se to neprozradi coz se povedlo a Hitler zemrel v pozehnanem veku Metuzalema v Tel Avivu pod jmenem Mosheles Morris

 3. Desiderius Hampel napsal:

  ad: klebahobojista

  Dobrý den,

  to je zajímavé … mohl byste prosím trochu rozvést ty židy ve Waffen-SS? Židovští generálové ve Wehrmachtu, nebo muslimáci v SS (divize SS Handschar, které měl čest velet můj jmenovec) – ano, to je celkem známé, ale tohle je pro mě něco dost nového.

 4. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  Jen se zeptat na Googlu ,ja o tom videl documentary z Isreale ,kde bylo ono zduvodneni . Na misto Goeringa mel byt puvodne byt jmenovan zid (museli byt ovsem ocisteni primo fuhrerem) na vysoke funkce . Na plakatech 3 rise se dival vpred jisty Goldberg, zid plavovlasy modrooky jako reklama na Wehrmacht. Jsme proste predvoj ,vzdy delame to co sveti ucel . Pomuze ve studiu You tube ,ale vetsinou je to v englis neb vsichni antisemi ziji v Americe pod plastikem zidu v NY Floride a Hollywoodu Shalom

VLOŽIT KOMENTÁŘ