Židovská hrdost

Teplý velvyslanec USA A. Schapiro«Bůh je teplouš,» bylo možno číst v angličtině na jakémsi ulepeném transparentu, přítomném na americko-izraelské bakchanálii s rovněž cizokrajným názvem, která v sobotu již popáté vyvrcholila v Praze.

Rojení hostitelů AIDS sledovali z Vyšehradu, z bezpečné vzdálenosti, Národní demokraté. Obyčejní pracující milovníci žen však neměli klid ani na takto památném místě. Pojednou z haluze vyskákala teplá falanga a začala se ukájet nad svými fotografiemi Miroslava Kalouska.

Někteří devianti také měli, podle serveru iDnes.cz, oděvy vylepšeny židovskou hvězdou nebo aspoň plackou s Václavem Havlem.

Věru je tomu tak. Obrázky na internetu nelžou a lakonicky shrnují, o čem vlastně celá akce byla.

Tři teplí Židé na gay párty v Praze (foto: super.cz)«Mezi radikály se vmísilo několik lidí v tričkách s židovskou hvězdou a Václavem Havlem.» (zdroj textu: iDnes.cz / původní cenzurované foto zde)

Tak zase za rok. Čeští ortodoxní Židé už si jistě značí do kalendáře, kdy budou zase v poklidu sedět doma a této podivuhodné slavnosti, provozované jejich halasnějšími liberálními soudruhy, se nijak nezúčastní, natož aby snad vyšli do ulic proti ní.

Aktualizováno.
Že by vás zajímalo, jak duhový fašank viděl teplý Žid, který figuruje ve výročních zprávách o projevech antisemitismu? A aby nezvládal shodu podmětu s přísudkem? Že to musí být vozíčkář? Vy mi dáváte! Pro své ctěné čtenáře všechno – máte to mít!

Hrebenar
Aktualizováno.

Bonusová fotografie. Nejsmutnější na ní je, že tři muži uprostřed vypadají docela árijsky. Kdyby byli co k čemu, nenechají se zviklat žádnou růžovou hrdostí, primátorku polejí pivem, nasednou na vlak a v prvních vesnicích za Prahou založí rodiny.

Aktualizováno.
«Jak mohou západní diplomaté šířit LGBT práva a nebýt přitom nařčeni z neokolonialismu.» Ne, to jsem opravdu nepsal já; takový smysl pro humor zase nemám…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ