Jiřina

Všímám si, že určitá skupina lidí aktuálně překřtila prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka – na Jiřinu.

Jde evidentně o ten samý hlouček popletů, který se na veřejnosti zoufale pokouší ustanovit nesmyslné pojmy jako «ruský šváb» (v říši hmyzu existuje pouze šváb americký, což navíc perfektně sedí na říšského protektora Schapira), «kremloboti» (překlad ‘kremlin-bots’ ze štvavého Washington Postu) nebo «zelení mužíčci» (což nikdo neví, co to vlastně má znamenat).

Každý soudný člověk by měl vzít na vědomí, že přezdívka Jiřina odnepaměti náležela a náleží jinému Jiřímu, a sice tomu, který se netají svou homosexuální orientací, a dnes už dokonce i kandidaturou na prezidenta: Jiřímu Pospíšilovi.

P. S.: Když jsme u těch Jiřin, tímto zdravím jistého čtenáře těchto stránek, který je zhlíží v Centru diagnostiky materiálů při Karlově univerzitě, a to na počítači s poetickým jménem: jirina.cdm.cas.cz.
Ale to je podle květiny (soudě z toho, že existuje i hostname opuncie.cdm.cas.cz), a ne podle toho buzíka.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Jiřina

 1. r.m. napsal:

  Učební texty prof. C. Höschla Učební texty prof. C. Höschla jsou ve formátu pdf na adrese http://www.it.cas.cz…jen aby to nebyl nějaký reaktivovaný chocholoušek))
  -
  http://www.ceskatelevize.cz/specialy/nejvetsicech/index.php?from=239&load=diskuse&id=68
  Jsme národem vědců, historiků, politiků, hokejistů, švejků, diváků televize Nova, či na sebe alespoň dokážeme hledět s inteligentním homorem … ?
  Vložil: Pelikán, 25.01.2005 11:33
  ip: opuncie.cdm.cas.cz – vskutku! a je to tam i s telefonním číslem … a těch titulů…
  -
  Horáček na Hrad? Až pokvetou hrábě
  Lulina: http://dfens-cz.com/horacek-na-hrad-az-pokvetou-hrabe/
  29.10.2016
  Zmrdi & Vohnouti
  Letošní metálobraní se zvrtlo málem na VŘSR, ještěže nemáme žádné křižníky. Pan “Nikdo” nedostal medaili, což ohrozilo naší křehkou demokracii. Na barikády!
  Jiří Bartoška, proslulý celoživotní bojovník proti tyranii a hejno dalších morálních pilířů státu vyzývají k “občanskému neklidu” z důvodu akutního hrožení naší mladé demokracie. Kraus pořádá předtočené, ostříhané televizní happeningy, kde komando neúspěšných a mimoňů hanobí hlavu státu a vstoje freneticky tleská chlápkovi, o němž v životě neslyšeli. ))))))

VLOŽIT KOMENTÁŘ