Jude Kalousek aneb Skutečná tvář proizraelských demonstrací

Nejlepší ministr židovských financíV žádném případě nechceme nikoho navádět k nějakým nekalostem, ale zadáte-li do Googlu «jude kalousek», natrefíte na konstatování, že prý existuje jakýsi «skrytej jude Kalousek». Co to znamená, Věru nevíme. V každém případě jde však o zavádějící informaci. Kalousek se totiž nijak neskrývá, ať už jude, nebo ne.

Neboť 6. srpna 2014 se politik tohoto jména dostavil na demonstraci pro Izrael. Co to znamená, Věru zase nevíme. Raději. A tak jenom žasneme nad některými hesly z průvodu. Třeba takové «Stojím za Izrael». Které jenom slovo bylo nahrazeno slovem Izrael? Což není to povedená variace na známou fotbalovou substituci «Rozhodčí je mrkev (a mrkev je vůl)»? Srdce Karla Poláčka by zaplesalo.

Syntakticky nesprávné heslo «Nechajte žiť Izrael» zase vypadá jako výzva k holokaustu celého ostatního světa. Ale co taky od (kdysi fašistických) Slováků čekat jiného, než takový extremistický futurismus, byť nově tedy takto zvláštně přepólovaný. Než bude Hlinkovo «biele a kresťanské» Slovensko nahrazeno Slovenskem žádným a židovským, rozhodli jsme se spustit grafický editor a trochu si tu chvíli ukrátit. Obrázky prosím berte jako drobnou nadsázku, oslavující nesamozřejmost (kterou aby člověk na podobných demonstracích pohledal).

Tedy – budiž slovo! Aneb kolik výsostně české národní hrdosti se ve skutečnosti skrývá za fotkami z prožidovské demonstrace, na první pohled zcela jednoznačnými…

Proslýchá se, že slovo ještě nikoho nezabilo. Pokud to nebyl Váš případ, pokuste se obnovit srdeční činnost a poté raději zhlédněte kompletní fotogalerii texty nevylepšených snímků z demonstrace ZDE.

Mimochodem, povšimněte si při té příležitosti, že fotky s fotogenickou blonďatou holčičkou (č. 14267–70) fotograf v pravé části neuměle retušoval, aby v záběru nebyl vidět člověk na vozíčku. Co by tomu asi řekl pan Hrebenar?

EDIT: Fotograf ať přijme mou srdečnou omluvu. Pán vpravo vedle holčičky, který vzbudil mé podezření, že byl do snímku dodatečně vlepen, aby zastínil vozíčkáře, stojí zcela normálně na kruhovém soklu před pódiem, jak je patrné z jiného záběru. O fotomontáž, ač zvláštní prosvětlení záběrů i jejich «kolážový» dojem ji evokovaly, se tedy nejedná.

Dodatek: v žádném případě zde nechceme nijak dehonestovat osoby zachycené na fotografiích, neboť každému soudnému člověku, který nemá místo mozku stoh trestních oznámení, je zřejmé, že všichni jsme lidé, což se navenek projevuje tím, že nějak vypadáme, jak je patrné např. ze zde uvedených fotografií, jejichž originály jsou volně dostupné. A také, že do fotografií vepsané výroky, neautorizované vyfotografovanými osobami, ve skutečnosti nemají k těmto osobám žádný vztah.

Skrytej judeKde se vzal «jude» Kalousek

Aktualizováno.
Tento článek se od nynějška bude exkluzivně zobrazovat na hlavní stránce pokaždé, když na Novinkách nebo iDnesu padne jméno Miroslava Kalouska.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 4,20)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Jude Kalousek aneb Skutečná tvář proizraelských demonstrací

  1. Schlom napsal:

    Nesahej mi na Havlicka

VLOŽIT KOMENTÁŘ