Kreslířská soutěž

Stín Top09Při příležitosti nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny Při příležitosti schválení tzv. restitucí a pádu pražské magistrátní vlády zde vyhlašuji, po vzoru podobného íránského klání, kreslířskou soutěž
‘Kalous Contest’.

Vyjádřete obrazem, co si myslíte o spolku TOP09. Klidně i voliči a členové – ukažte zdravou sebenenávist, tepejte interní nešvary.

Aby to nebylo tak jednoduché, tady je jediná podmínka: žádné jednoduché ateovské/ololovské fotomontáže! Na obrázku by vždy měla převažovat vlastní kresba.

Vaše kresby a karikatury posílejte na:
r1|zavináč|seznam.cz

Nebojte se expresivního výrazu, vezměte si k srdci slova jednoho moudrého člověka a zařiďte se podle nich – z Vašich kreseb proto ať klidně vane „odér náckovství a xenofobie“, divák ať z nich má třeba i „lehce dávivý pocit“. Zúčastnění nechť jsou vyobrazeni jako „bezvýznamní idioti, drzí fracci na pár facek“, nebo rovnou naprostí „kokoti“.

Hlavní témata: masivní podpora hazardu v ČR na úkor všeho morálního, zajímavé ostentativní „katolictví“ jedné osoby a zuřivé zastávání se jejích názorových a mentálních vrstevníků, a mnoho dalších. TOP09 je téma samo o sobě.

Dávno jsem to tušil, ale až ve článku Mf DNES ze 27. 9. 2013 jsem to uviděl černé na bílém. V. Tydlitátová volí TOP 09. „Je to umírněná pravice (sic!), což je mi blízké. Navíc se domnívám, že jsou tam poměrně kvalitní lidé, i když samozřejmě ne všichni.“ zdůvodňuje své sympatie.
Na Západočeské univerzitě jsou kvalitní pedagožky, i když samozřejmě ne všechny. Svůj k svému.

-

Nejlepší kresby zde zveřejním. Co nejlepší – všechny. Všechno je lepší než kandidovat za TOP09. Příjemnou tvorbu.

A začínám:

"Proboha, zabte to už někdo!"

Rozkaz zněl jasně

***

"Říkal jsem ti, že s tím volem nehne ani pár volů..."

Říkal jsem to

***

-Jé, Mirku, ty máš ale pěknou opici!  -A kterou myslíš?

Pěkná opice

***

Top09

Top09 hází divný stínSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Média, Méně krav, zato více volů se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ