Kámen, nůžky, opice

Papír balí kámen. Opice bere nůžky — a většinou všechny kovové součásti.
Kámen, papír
Originál «slavné» fotografie, na níž je plešatá křovačka zvána bůhvíproč Švédkou, zde.

Protože si při nejlepší vůli nedovedu představit, že za 50 let se o negroidce z fotografie budou učit naše vnoučata ve škole, podobně jako dnes o Martinu Lutheru Kingovi, vyvozuji z toho, že multikulturalismus v roce 2016 konečně narazil na svoje limity. To je dobře. Pro všechny.

Nicméně pokud stále nenarazil, pak si spíše dovedu představit, že povstane nový Hitler a Evropu posune, co se týče jednoduchosti společenského uspořádání, o takových 50 let zpět. To bude dobře pro ty, co budou mít stejnou barvu pleti a politický názor jako nový führer.

Pozn. editora: pokud je ve článku užito slovo opice či opička, není tak činěno v jakémkoli popisném vztahu k africkým lidem, a kdo si myslí, že ano, je toxický xenofobní neonacista. Jde pouze o citoslovce triumfu v rámci hry známé každému z dětství, ve kterém se to jenom hemžilo podobnými výrazy, leckdy nezdrobnělými, pokud se někdo například nechtěl podělit o svačinu či řešení domácího úkolu. Ruce bělochů pochopitelně směřují k nebi, jinak by podobně vztyčený kámen sotva zabalily. Nevinná pouliční hra.

Aktualizováno.
Nějaký výtečník vytvořil i animovanou verzi:Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ