Kdo stíhá nejznámějšího českého antiislamistu?

Státní zástupkyně OSZ v Jablonci nad Nisou, Věra Nováková, jinak známá politická aktivistka v taláru, podala podnět k trestnímu stíhání vysokoškolského učitele a populistického politika Martina Konvičky za jeho údajné nenávistné výroky na sociálních sítích, a policie jej proto začala trestně stíhat pro podněcování k nenávisti. (zdroj)

Věra Nováková (foto: Saša Uhlová)Věra Nováková pijící, demonstrující (klikněte pro rozemletí 6 000 000 právniček na masokostní moučku)

Nemůžeme si nevšimnout určité podobnosti obličeje Věry Novákové s obličejem Martina Konvičky. Ten řecký nos, ta klausovská brada, ten pervertní úsměv, ty temperamentní rty… Lidé, kteří jsou si fyziognomicky podobní (v tomto případě doslova jako bratr a sestra), si obvykle nejdou po krku, takže to tipujeme na nevinné sourozenecké škádlení, které Martinovi přinese další popularitu.

Koneckonců, kdo by si také chtěl došlápnout na chráněnce současného českého régimu, který, jakožto ryze pro-sionistický, zkopíroval koncept lůzovského antiislamismu z Velké Británie, a dovolil Martinu Konvičkovi rozjet svou neškodnou xenofoní show pro tupý plebs, lačnící po chlebu a nezávazných hrách na boj s Turkem…

Toto jsou zase podobně nevinné, takové pelikánovité ptačí hry, aby si i naši právníci z prominentních komunistických rodů přišli na své a mohli si napsat do svých deníčků, že pravda a láska zase jednou zvítězily nad lží a islamofobií, neboť trestní oznámení bylo podáno a stíhání zahájeno. Protože:
Veškerá moc v Čechácku patří lidu podávajícímu trestní oznámení.

Aktualizováno.
Tradičně dobré prohlášení Národní demokracie (perem A. B. Bartoše) ke Konvičkově cause.

Aktualizováno.
Internety letí zpráva, že nevlastním bratrem Roberta Pelikána, ministra spravedlnosti, je Petr Pelikán, expert na islám.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Kdo stíhá nejznámějšího českého antiislamistu?

  1. Mam je rad napsal:

    https://www.youtube.com/watch?v=_M0WVcC9x7I
    Stoji za to videt snad jde dat titulky

VLOŽIT KOMENTÁŘ