Klony útočí

Klony útočí. Volte originál

Mokrý hadr na Hrad! Fíkus znovu 2018! Fischer uhnout 5778!
Nepotřebujeme přece prezidenta-sjednotitele, ale robota žvanícího o tom, abychom se sjednotili, kdykoli se českými ulicemi prožene vlna připrchnuvšího teroru.

To ví každý spořádaný euroobčan, který svůj mozek v lebce dávno nahradil cinknutým softwarem z německého chalífátu — výměnou za iluzi bezpečí a svobody, která se rozplývá každý den ve stále hlubších potocích krve.

Nicméně – i rozumní lidé se sjednotili a mají svého prezidentského kandidáta.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury) se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Klony útočí

  1. r.m. napsal:

    U tohodlenc klona zase zmizely hornický byty OKD: Schwarzman was raised in a Jewish family https://en.wikipedia.org/wiki/File:Cover6N0A1176.jpg
    Chazar Bakala je prodal jeho finanční skupiněThe Blackstone Group. V našem lügenpresse se Blackstone nazývá poradenskou firmou.
    O tom, že je tahle nechutnost další nezištnou pomocí lidu jewrejského lidu Czechbabwe se kupodivu nikdo nezmiňuje. Ba ani vláda, divné.

  2. r.m. napsal:

    eh sorry na to hlavní jsem zapoměl, chazar Schwarzmann je samozřejmě aktivní tady – Mr. Schwarzman is a member of The Council on Foreign Relations https://www.blackstone.com/the-firm/our-people/person?person=1000272

VLOŽIT KOMENTÁŘ