Kolonie (a kolona)

Strýček Sam přijede semTriumfální kolona 120 amerických osmikolových obrněnců produní třemi trasami Českou republikou. Kromě ní pokoří dalších pět zemí: postupně od východu Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Polsko a Německo, kde konečně zajede do kasáren (podle předcyrilometodějského pravopisu «do kasárna»). Podívejme se na tyto země blížeji.

Předpokládaná trasa přesunu konvoje US ArmyPředpokládaná trasa přesunu konvoje

Německo, ČR a Polsko. Právě v těchto zemích odhalil (třebaže) ruský institut nejzuřivější protiruskou propagandu na světě.

Lotyšsko, Litva a Estonsko. Známý trojlístek států, který má (ne)vyřízené účty s bývalým Sovětským svazem, a proto jej Spojené státy neustále štvou proti Rusku. V Litvě po 11. září 2001 vznikly tajné věznice CIA. Litva je americkou kolonií.

Polsko. Moc pěkný stát, je zde mnoho katolíků, praví média. Mnoho jich nepřežilo holokaust. Těžko si představit «židovštějští» národ: polští šizuňkové a keťasové jsou léta zavedeným pojmem. Nad touto tradicí zvanou «Polska» bdí ti nejpovolanější z nich (příjmení končící na -ski je podmínkou), obyčejně do té doby, než se s nimi za nevyjasněných okolností zřítí letadlo. Některé Polky jsou pěkné. To je tak vše, co mohu o Polsku říci. Tedy kromě toho, že tam po 11. září 2001 – jaká zase náhoda – vznikly tajné věznice CIA. Polsko je americkou kolonií non plus ultra, hlouběji už tleje pouze Rumunsko.

Německo. Jak hrdě to kdysi znělo. Než bylo poválečné (Západní) Německo přinuceno nastoupit politiku revanšismu, diktovanou z Washingtonu, Spojené státy ho zavšivily kupami svých špionů a tucty vojenských základen, a naočkovaly ho protiruskou hysterií. Osobně nemohu pochopit, jaktože Němci Američany dávno nevystříleli ze své země. Asi nesmí. Stejně jako Japonci. Německo je – ač to nepřizná – americkou kolonií. Kde vládne žena, tam národ hyne.

Česká republika. Země nasáklá Spojenými státy. Pomníky americkým bombardérům českých měst, kam se podíváš. McDonald’s. KFC. Burger King. Starbucks. Avon. Estée Lauder. Coca Cola. Western Union. A tisíce dalších amerických firem. Americké názvy. Americká televize. Americké filmy a seriály v České televizi. Americké názory v českém tisku. Američtí agenti v České národní bance. Američtí slouhové na magistrátech českých měst. Sorosova loutka (George Soros, poameričtělý Maďar, víme) v Praze (počeštělá Slovenka, známe) nadává Čechům do debilů. Jiný Maďar ze Slovenska tomu všemu vládne. Trochu naoko, trochu skutečně, protože jeho firmy prorostly českou kotlinou skrz naskrz. Vládne tomu – a má to dovoleno. S podmínkou, že se nebude plést Američanům do řízení republiky. Do naší americké kolonie jezdí turisti, hlavně z Ameriky. Ještě že Prahu za války (nebo po ní) nevybombardovali úplně. Jinak by tam ani nepáchli.

Ale teď tam popáchnou. Zapáchá nám tu prý ruská propaganda, tak musí přijet. Ukázat se, jak nás mají rádi a jak pohrdají Ruskem. Ani my Češi naše bratry Slovany prý už nemůžeme vystát. Tvrdí to Česká televize, Český rozhlas, slovenský tisk a české banky (viz výše). Ústy mudrců, kteří většinou Slovany ani nejsou. Něco tu páchne. Ruská propaganda tedy. Cítíme nejspíš smrad z hnijících mrtvol z celého Středního Východu, amerického bojiště. Ruská propaganda je to. Smrad potáhne Českou republikou. Ve třech trasách; městy, kde udělá největší halo. Ruská propaganda.

Američtí vojáci se přijedou podívat do Prahy, jestli tam náhodou špitály neléčí moc Čechů. Ale třeba Američanů a Syřanů. To by snad mohlo být oukej. Američani vyhnali Syřany válkou z jejich země, tak se není čemu divit, že nám tu marodí. Ale zpět k tomu konvoji kovbojů. Americká kavalerie pojede po nových mostech, které pro ni česká čeládka dlouhé měsíce, kdy místní museli jezdit blátem a prachem přes sedmero hor, kvapně opravovala. Snad zase nespadnou. Pojedou krajem, z něhož byly, snad pro jistotu, na objednávku Spojených států, odvezeny všechny zbraně, které teď v rukou US Army někde zbůhdarma štěkají do pouště – a do lidí. Ty rachejtle, které jsme Američanům náhodou nedarovali, jsme vyhodili do povětří. I s kusem lesa. Pojedou zemí, kde je – až do doby jejich průjezdu – zakázáno psát, že tou zemí vůbec pojedou.*
Americké vojsko přijede obhlédnout svoji kolonii, Karle Kryle.

Jízda strýčka SamaStrýček Sam má rád zelenou (a hnědou). Kresba: Carlos Latuff


* Například na blogu iDnes jsou počínaje dneškem potlačovány veškeré články (neprominentních bloggerů) týkající se chystané «Dragounské jízdy». Takový článek krátce po zveřejnění zmizí z přehledu článků a objeví se zase až za několik (desítek) minut, kdy už je zapadán novými texty. Takže si jej přečte nejméně třikrát méně lidí. Toto chování jsem pozoroval u článku Gabriely Triniti; Leontýn Diblík (věru hloupý pseudonym) jej potvrzuje.

Proti propagandě války – propagandou míru


Aktualizováno.
USA neštvou proti Rusku jenom pobaltské státy, Polsko a ČR, ale i Německo:
Cílem USA je rozbití koalice Německa s Ruskem (článek na proinvestory.cz).
Americký analytik George FRIEDMAN přiznává to samé na konferenci o zahraničních vztazích (video na Youtube).Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(10 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Kolonie (a kolona)

  1. schlomo hobostein kuric napsal:

    K tem Polkam, jiz nemecti SS mani si je pochvalovali ,jen s tou poznamkou ze je treba je rejzakem vydrbat ve skopku . K Onomu Sorosovi,jiste autor vi ze ukraina je z velike casti jeho prace a redactor Alex Jones tvrdi ze byl za valky kolaborantem Nemcu.A I Dnes?? Takovou sracku si jdu precist kdyz se chci opravdu „pocist“. Hlavni dopisovatel je onen Smejkal ktery ma rubriku v Erekcu v Israhelu a podobni vlastenci informuji Cechy kteri to tam „us maj taky“ jak spokojene komentuji nedozrale banany a hajzlpapir zerouce salam z mysi z Polska statu zidu kde zakotvili po Matyasove amnestii pro ne po vyhnani ze Spanelska 1498. Podobnou situaci maji ovsem I Turci tam se taky prosakli.

  2. Jožo napsal:

    …jebat na to…

VLOŽIT KOMENTÁŘ